| YumiSukinanda a întrebat:

Am 2 prietene si au venit la mine sa ne plimbam cu rolele eu daca le spuneam ca sunt cu o fata in cabana colega noastra sigur se suparau si am spus ca a venit verisoara mea sa aiba grija de mine ca eram singura acasa si ele au zis bine si ca pleaca si ele vineau din parc cu rolele si m-au vazut la colt si mau auzit cum ii ziceam la fata din cabana c LEAM MINTIT SI AU IESIT SI MIEAU ZIS CA SAU SUPARAT CA LEAM mintit ce sa fac erau cele mai bune prieten ce sa fac ca sa ma ierte laughing

4 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Sa mergi la ele si sa le spui adevarul si sa iti ceri scuze.
Spune-le ca vroiai sa le protejezi de fapt ca nu te simteai prea bine si din cauza aceasta ai fost nevoita sa le minti.

| Skylerx a răspuns:

Daca vor fi niste prietene adevarate vor veni la tine inainte de sfarsitul saptamanii viitoare. Si... nu a fost bine ce ai facut si tu. Spune-le ca iti pare rau. Daca sunt atat de apropiate de tine sigur vor intelege.

| AddaSunnii a răspuns:

Pai spune-le ca iti pare rau, si ca nu puteai s-o lasi pe fata singura. Daca sunt prietene adevarate o sa te inteleagahappy

| mika3la a răspuns:

De impacat te impaci tu cu ele, da vezi limba aia romana ca nu am inteles nimic din ce ai scris.