| Fatamaimica a întrebat:

Deci,sa incep cu inceputul

Luna trecuta, in 13 langa casa unei vecine era o banca si eu si cu cateva prietene acolo si ne jucam cu cateva caiete, dupa vreo 30 min am plecat, au mers acolo 3 baieti:Adi,Cristi,Robert si una dintre prietene si-a dat cu seama ca au ramas caietele acolo si s-a dus sa ii spioneze, ne-amdus si noi.am intrat pe geam in casa fiindca pe usa faceam zgomot si vecina era in gradina,si tot bateam in geam si dupa ne ascundeam si ne radeam ca proastele de ei,pana cand Andreea o prietena a iesit iar acea vecina era acolo,ne-a certat si noi am iesit acolo la baieti,a plecat cristi si cand sa plece si Robert din greseala mi-a pus mana pe fund, dupa 3 zile m-am dus la biserica si cand am venit inapoi eu eram in masina si el era in parc si s-a uitat foarte atent la mine
Dupa cateva saptamani am fost la magazin si cand am venit inapoi era robert si inca un baiat si dupa cateva zile eram la piscina la o vecina si a venit si el

Si nu de mult, intr-o seara eu cu Andreea ne plimbam si el era in fata noastra cu alti baieti

E brunet si are ochi albastri ma simt atrasa fizic de el dar nu stiu daca el e atras de mine

Ma puteti ajuta cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Păi și din greșeală dacă i-aș pune mâna pe fund unei prietene, probabil mi-aș imagina ce crede ea acum despre mine, dacă am făcut asta. Sincer este o întâmplare nevinovată, dar circumstanțele fac să te gândești mult la o rezolvare. Eventual dacă i-a plăcut probabil ar vrea să facă asta din nou, dar de data asta într-o relație. Cel mai bine să vorbiți, să vezi cum decurg lucrurile între voi.

| Fatamaimica explică (pentru 94Lucifer94):

Mi-e super mega-ultra rusine, plus ca a fost coleg cu sor-mea si e cu 4 ani mai mare, mi-e frica sa nu fiu respinsa

Hai pe chat cu cateva sfaturi

Funda :*

1 răspuns: