| YumiSukinanda a întrebat:

Am 2 prietene au venit la mine sa ne plimbam cu rolele si eu eram cu o prietena in cabana si... le-am spus ca mama tata si fratemeu erau la iasi dar chiar erau iar eu eram cu verisoara mea avea grija de mine dar le-am mintit si acum au aflat adevarul auzindune ce sa fac sa ma ierte erau cele mai bune prietene doane imi pare asa de rau am incercat sa lu spun adevarul dar nu mau ascultat domane ce sa fac?crying

Răspuns Câştigător
| AlinaFilip99 a răspuns:

Doamne! De ce sa se supere din atat? Trebuie sa le explici ca a fost o greseala, ca iti pare rau, si ca de acum vei fi onesta cu ele! Succes!:X