| kytykat a întrebat:

Am avut prieten m-am despartit de el acum cind sunt singura el se uita dupa mine pe sala si fiecare baiat sau fata care vrea sa dea in mine o ameninta si spune las-o daca nu vrei sa primesti un pumn in gura de ce face asta si de ce nu intelege ca s-a terminat?

Răspuns Câştigător
| AndreiZz a răspuns:

Eh inca tine la tine, uneori dupa ce te desparti de cinv e mai greu so uiti, sau sa uiti ceai simtit pentru ea.Vb cu el si adui la cunostiinta ca nu mai e nimic intre voi si sa te lase sati vezi de viata ta.

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Pentru ca inca te iubeste draga mea

| ELLSSA a răspuns:

Care e faza cu datu pumnului sau a palmei?

| patchouli a răspuns:

Poate el inca tine la tine si simte nevoia sa aiba in continuare grija de tine.Acum tu nu ai specificat cat timp ati fost impreuna. Daca a fost ceva mai mult timp si s-au adunat sentimente e foarte posibil sa nu te fi uitat si sa incerce sa te recucereasca.

| 2Fast4You a răspuns:

Am vazut ca mai jos ai facut un alt subiect, in care puneai intrebarea "De ce s-a despartit de mine?"
Daca intrebarile au legatura, poate ca si-a dat seama ca nu poate avea o legatura cu el, si poate el vrea sa fie din nou cu tine. Incearca sa porti o discutie cu el tongue

| Eooo_3842 a răspuns:

POate inca te mai iubeste.sau poate vrea sa-ti arate cat de ``macho`` ii eloh go on.asa is baietii! te pup:*