| GEORGIANA3489 a întrebat:

Am avut un vis ciudat care eram eu cu iubitul meu si aparuse una care a vrut sa ne faca rau ca nu era de acord cu relatia si nu s-a aratat la fata oare o fi un semn rau sau sunt farmece ceva

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai crede in vise, visele nu inseamna nimic nici bine nici rau, sunt gîndurile fricile si osesiile tale, tie iti este teama ca altcineva sar baga in relatia voastra, tu singura iti alimentezi mintea cu prostii, stai linistita visele nu inseamna nimic, ia seara melatonina ca sa numai visezi urît, ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i absolut nimic, doar un vis de noapte generat de mintea si de frica ta sa nu ti-l ia cineva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E doar un vis.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sa ghicesc.te gandesti intens la iubitul tau si iti este teama ca ti l-ar lua cineva.
Nu insemna nimic acel vis.
Daca tot te gandesti asa zic ceva.Gandeste-te ca sunteti fericiti ca nimeni nu va sta in cale! Sa vezi ce iese.

| Hyperion7 a răspuns:

Sunt doar concepții proaste in capul tau. Ignora-le

| ReddY25 a răspuns:

Închină-te înainte de somn

| siriusblack98 a răspuns:

Da, clar farmece și vrăjitorie, voodoo și vrăjile lui Merlin și ale lui Harry Potter combinate. Vor să îți fure iubitul ca e unicat și nu mai e nici unul ca el ( până vă despărțiți și dupa din porc nu îl scoți ).

| ioana748 a răspuns:

De obicei rugăciunea sfântului Ciprian rezolva chestiuni ciudate, dacă simți ca ceva nu este în regula.

| vasileparnaie a răspuns (pentru ioana748):

Ma scuzati, cine e sfantu ciprian ca nu am auzit in tot dictionaru de sfinti

| ioana748 a răspuns (pentru vasileparnaie):

Ciprian si lustina....gasiti pe Google informații.

| Lupică27 a răspuns:

Clar, semn rau, farmece, vodoo. Are dusmanie pe tine, vrea sa-ti fure iubitul, ca al tau nu mai e nici unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

| KovacsB a răspuns:

Este doar o concurenta.
Intuitia ta nu greseste, ai incredere in ea.

| vasileparnaie a răspuns:

Eu zic sa bati toate femeile care iti ies in cale ca e un semn naspa e demon din ala, as zice sa te duci la popa cu 2 milioane sa te exorcizeze

| ScottishPrincess a răspuns:

Visele pot fi semne si avertizari de la Dumnezeu. Iti recomand sa citesti Biblia te poate apara de vraji sau farmece deoarece in ziua de azi foarte multa lume practica vraji.

| Anonimea a răspuns:

Nu știu, ai grija deoarece te poate înșela.
Fii precauta să vezi ce face si cu cine vb.

| Amag a răspuns:

Daca ti-a creeat disconfort visul, este semn rau. Nu-ti pot spune ca sunt farmece atat timp cat nu-mi arati concret daca cineva are ceva cu voi. ce pot spune deocamdata este ca dai importanta acestui aspect. niciun vis nu apare fara acordul tau. orice vis care l-am avut eu a fost pentru ca a avut legatura cu ceea ce dadeam importanta.

| Amag a răspuns (pentru Amag):

Scuze, voiam sa scriu creat.;-)