| anducu a întrebat:

Am cunoscut un baiat pe mess. e din orasul meu. am facut cunostinta, am stat de vorba, ne-am apropiat foarte mult. m-a intrebat daca vreau s fim impreuna, am zis ca da. de atunci m-a sunat mereu, mi-a trimis mesaje. azi a fost la un meci defotbal la tg-jiu. a venit la ora 20:00. ieri a zisk iese pe afara cum vine, azi dupa ke a venit l-am intrebat daca iese, a zis ca peste o ora, aproximativ, sa isi faca si el baie.

pentru ca avem doar o zi de cand stam[suntem impreuna dupa 1 mai], nu i-am putut cere prea mult.

dar a fost altfel cand am vbitr cu el, cand l-am intrebat daca iese. oare vrea sa ne despartim? sau a vbit asa pentru ca era obosit?

[are acelasi fel de a fi ca mine, asta imi place kel mai mult. e roomantic, amuzant, natural, sincer]. poate de asta mi-a placut asa de mult. dar eu cum ar trebui sa ma comport cu el?

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ai putina rabdare. Poate baiatul este confuz. Da-i timp sa-si clarifice sentimentele.

| campanario a răspuns:

Buna. Era obosit, stai linistita ca nu va despartitiwinking

| Elena1234456 a răspuns:

Raspunde-i cu aceeasi moneda.

| irina20 a răspuns:

Sincer nu cred ca ai motive sa te ingrijorezi.Probabil chiar era obosit, poate vroia sa iasa cu tine dar i-ar fi prins bine si un somn.Stai linistita si bucura-te de inceputul frumos, atunci cand fluturasii din stomac nu-ti dau pace. pup

| Lorelai a răspuns:

Nu iti face griji, daca se mai intampla si a doua oara inseamna ca e ceva cu el, daca a fost doar acum, o fi fost obosit. Oricum nu te ingrijora.

| Kitty a răspuns:

Comporta-te normal, adica fii exact cum te-ai descris, nu incerca sa pari altcineva si ai rabdare, pentru nu cred ca ar vrea sa pari disperata.

| loricel a răspuns:

Poate chiar avea treaba, ar trebui sa lasi lucrurile sa vina de la sine si cum ai zis si tu, sa nu`i ceri prea multe din prima pentru ca asta ii pune pe baieti pe fuga.

| ary a răspuns:

Incearca sa fi mai indiferenta, lasa-l pe el sa te caute.

| cote_1469 a răspuns:

Hmm daca sunteti doar de o zi nu poti sa ii ceri prea multe trebuie sa il cunosti mai bine si sa vezi ce isi doreste

| cote_1469 a răspuns:

Pai nu trebuie sa ii ceri prea multe din prima trebuie sa il cunosti mai mult si sa vei ce isi doreste