| Maya_8462 a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns uite putin:
Este un baiat in clasa la noi pe nume Bogdan. E foarte inervant daca pronunt numele unui baiat spune repede ca imi place de el si m-am cam saturat de el. Dupa cum vam mai spus in alte intrebari este un baiat pe nume Radu acum ceva timp [ cam 3 lunilaughing)] Bogdan a aflat ca mie imi placea de el si bine inteles ca a comentat. Acum nu prea imi mai place de Radu dar Bogdan crede ca da si nu stiu cum sa-i dovedesc ca nu e adrevarat [ i-am spus de sute de ori dar nu ma crede spune ca sunt mincinoasa] asa. miercuri [11mai 2011love struck] am vb cu Bogdan pe mess si i-am spus asa: ♥♥ AnneAnn♥♥: Uite cum facem daca nu vrei sa ma crezi am sa-i dovesesc ca nu imi mai place de Radu. luni in pauze o sa jucam adevar sau provocare pe sala [ de fata cu Radu] poti sa ma provoci ce vrei nu imi pasa bine?" el a spus ca e de acord

A spus a o sa ma provoace sa il sarut
Eu nu vreau sal sautr pe Radu de fata cu toti prostii

Ce sa fac vreau multe idei?

Răspuns Câştigător
| Muresan_6009 a răspuns:

Pot sa te intreb ce varta ai.Chestii din astea faceam si eu cand aveam 8 ani.De ce trebuie sa ii demonstrezi lui ceva.Fii mai nepasatoare cu cat insisti mai mult ca nu iti place de Radu cu atat toti o sa-l creada pe colegul tau.Dar eu tot nu inteleg de ce trebuie sa demonstrezi tu ceva.Si ce ar fi asa amuzant daca ti-ar place de cineva! e haios pentru copii imaturi si prosti care nu au avut in viata lor o prietena/un prietenstraight face. Nu trebuie sa demonstrezi nimic si da-mi adresa colegului tau ca vin si il bat.
stai mai relaxata si problemele tale sunt problemele tale nu sunt ale lui Bogdan(care probabil o sa aiba o prietena la 35 de ani, sau caruia ii place de tine )winking

9 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Draga mea nu asa poti dovedi ca nu iti mai place de un baiat Daca-l saruti pe Radu si la scoala de fata cu toata lumea nu faci nimic dacat o sa spuna toti ca esti o fata de usi multe Daca prietenul tau nu te crede este problema lui dar nu te injosi tu in fata scolii Vrea sa creada bine nu vrea sa creada iar bine dar sa nu faci asa ceva cplegii abia asteapta ca sa aiba de ce sa rada de tine si nu o sa-ti vina prea bine stai cuminte si fii o fata demna daca vrei sa fii respectata Cu mult drag si ai grija de tine

| nikol a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te complici cu el daca nu crede nu crede e treaba lui tu nu trebuie sa ii demonstrezi nimic lui lasa sa zica ce-o vrea ca pana la urma o sa se plictiseasca sa zica daca vede ca nu il mai bagi in seama si nu ii demonstrezi ca nu il mai placi.Am patit si eu asa si la mine a functionat s-a plictisit sa imi tot zica... Sper sa mearga si la tine.Cand iti mai zice fate ca nu auzi ca nu exista el in jurul tau nu il baga in seama.Bafta.

| gabrielutzu a răspuns:

Bai copii,lasati prostiile si jucati-va cu jucariile,ca de pus, o sa tot aveti timp sa v-o puneti mai tarziu. Daca v-o puneti de pe acum, ce o sa mai aveti de facut mai incolo?

| benny a răspuns:

laughing ia ak47 trage-i una lu bogdan ala si gata termini cu el, iar tu ramai fercita cu radu pana la adanci batraneti. laughing foarte misto intrebarea sa mai pui din astea

| ovidius a răspuns:

Răspunsul scurt: "Get a life!"
Răspunsul lung: Tu câţi ani ai? Încearcă să gândeşti mai matur şi să laşi ***-urile astea în urmă.

| fokker a răspuns:

Gaseste un timp ALFA(alpha) vb cu el, si cand e Bogdan de fata, il saruti happy...

PS: Gaseste-ti un prieten!

| Nicu_9539 a răspuns:

Nu trebuie sai demonstrezi lui nimica. dar daca vrei sai demonstrezi gasesti un alt prieten si sarutate in fata lui cu el

| 7y8y a răspuns:

Poti sa refuzi provocarea.
din cate stiu fiecare are dreptul la 3 provocari refuzate pe runda...
sau foarte bine poti sa lipsesti de la scoala pe motiv ca...a fatat pisica sau gasesti tu un motiv.

| 90210xd a răspuns:

Bogdan te placee. si nu vrea sa fi cu altul. mrg.oh go on.
Cat despre 'avedar sau provocare' nu stiu. inventeaza si tu ceva pe loc. :*. Baftaa. >:d<