| iQueenB a întrebat:

Buna TPU.
De cateva zile nu mai sunt eu,sunt schimbata, sunt mai moale si numai din cauza ca :
Eu am fost cu un baiat pe nume Cristi si l-am lasat pentru baiatul cu care fusesem inainte 8 luni pe nume Bogdan.
Acum el ma trateaza ca pe o mizerie..adica " daca mai faci faze d-inastea nu mai suntem impreuna, ai inteles?" ma pune la punct si nu-mi place dar il iubesc.straight face
Si acum ii iubesc pe aman2 si nu stiu ce sa fac.
Sa ma despart de Bogdan?
Sunt nedumerita total, sunt in ceata

17 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Problema ta.

| cypryan11 a răspuns:

Buna
Off fetele astea chiar nu stiu ce vreauhappy
Pai ia si gandeste-te putin care dintr-e iei crezi tu ca se potriveste mai mult cu tine?
Si inca ceva nu zi ca ii iubesti pe am2, e imposibil asa ceva, poti iubi o singura persoana in nici un caz doua.
Oricum stii cum se zice cand alergi dupa 2 iepuri s-ar putea sa nu prinzi nici unul, oricum tu iti dai seama cum se simte Cristi ca l-ai lasat pentru Bogdan?
Si gandeste-te dupa ce l-ai lasat pentru fostul tu crezi ca el va mai vrea sa fie cu tine?

| Șhoghetăn a răspuns (pentru cypryan11):

laughing asa i-am zis si eu dar nu ma ascultat sad

| lăngătinemereu a răspuns:

Alege baiatul care il iubesti si care te respecta

| iQueenB explică (pentru lăngătinemereu):

Problema e ca ii iubesc pe aman2 oh go on

| lăngătinemereu a răspuns (pentru iQueenB):

Pai nu poti fi cu amandoi fa ceva si gandeste-te sa alegi pe care iti spune inima

| iQueenB explică (pentru lăngătinemereu):

Inima mea nu spune nimic sunt terminata.:-l
Nu stiu ce sa fac...

| lăngătinemereu a răspuns (pentru iQueenB):

Pai vezi cum faci eu as face asa : prima saptamana stau numai cu Bogdan si sa vad cum ma apreciaza si cum ma iubeste ect... si cealalta saptamana cu Cristi si atunci a sa vezi cu cine sa ramai cu Bogdan sau Cristi.

| iQueenB explică (pentru lăngătinemereu):

Intrebarea mea este sa ma despart de Bogdan si sa ma bag cu Cristi sau sa nu ma despart de Bogdan si sa-l las pe Cristi saaauuu sa raman solo straight face sa nu aleg pe niciunul

| Șhoghetăn a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Faza e ca dupa o face c... si nahappy nu il cunosti pe bogdan. este un nesimtiti ca sa zic asahappy

| lăngătinemereu a răspuns (pentru iQueenB):

Uite id meu sa vb acolo mai repede dani_love_m3

| Șhoghetăn a răspuns:

Aicia asa e laughing) deci sa fim seriosi oameni buni... Bogdan a fost un afemeiatlaughing) si nu te merita fato deci te rog ai onoare si orogoliu in tine nu til pata ca ai dusmani vacoo! Bogdan te'a jicnti true sorry deci fii cu, cristi fami un tata mai bun :$ laughing! by alle:$ laughing)!

| iQueenB explică (pentru Șhoghetăn):

Alle esti o vaca rolling on the floor))))))

| Șhoghetăn a răspuns (pentru iQueenB):

Mersi la fel rolling on the floor)) doar suntem mama si ficarolling on the floor) asa mama asa ficarolling on the floor)) Vacooo!

| Șhoghetăn a răspuns (pentru iQueenB):

Si te rog rama cu, cristi; o3 dar de fapt faci ce vrei... dupa dai vina p mine happy!

| Șhoghetăn a răspuns:

Deci pana la urma ce faci? Anunta'ma ca ma tii in suspans by fita!

| Hacker_Piciu_1997 a răspuns:

Alege-l pe cel care se poarta mai frumos cu tine funda