| viperavipera14 a întrebat:

Am o colega e in clasa cu mine dar e mai puternica ca mine dar mereu are ceva de impartit cu mine dar nu vreau sa las totul asa vreau sa stiu si eu ce sa fac ca sa o bat si eu pe ia sau sa o fac cu adevarat de rahat sa o creada toti curva sau ceva de genu?
ajutati-ma va rog happy funta!

8 răspunsuri:
| William a răspuns:

Invata niste miscari de aici http://www.youtube.com/watch?v=aWGUMfFXmds

| Roxana121 a răspuns:

Numele tau spune multetongue vIPERA deci esti o viperatongue care cauti sa fii zburlita si injurata, stai in banca ta si nimeni nu te va deranja.

| AtateaConditii a răspuns:

Ai mai pus o intrebare cu faptul ca colegii te considera curva si tu vrei sa faci pe aceasta fata curva ca sa aiba colegii sa isi bata joc si de ea? Si eu am o colega mai solida si isi varsa plictiseala pe mine cu pumnilaughing dar eu o lovesc inapoi chiar daca nu am forta ei macar ii arat ca nu cedez, fa si tu asa.

| iurii75 a răspuns:

Răzbunîndu-te te faci egal cu adversarul tău, iertînd (sau cel puțin neluînd în seamă, în cazul tău) te arăți superior.

| anonima01 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu o bagi in seama, sa stii ca indiferenta doare cel mai tare.Nu e bine sa sari la bataie sau sa vrei sa o faci de ras, stii cum se spune cine sapa groapa altuia cade singur in ea. Sfatul meu e sa nu o bagi in seama si sa o lasi pe ea sa vorbeasca singura iar tu sa iti vezi de ale tale.Noroc.

| SSWK a răspuns:

Bate-o cu armele tale. Violenta fizica nu este o solutie. Arata-i ca esti mai buna decat ea si eventual ignor-o.

| kdenisa a răspuns:

Omul destept da replici cel redus mintal sare la bataie.

| piciux23 a răspuns:

Nu raspunde violentei cu violenta! te cobori la nivelul ei, crede-ma cel mai mult ar durea-o daca pur si simplu nu o bagi in seama si ii arati ca ea pentru tine nu faci nici 2 bani, ca nu merita nici macar sa te uiti la ea.Doare mai tare decat orice! Bafta