| fisshu a întrebat:

Am o dilema (pentru fete, femei), intr-o oarecare imprejurare ar veni un baiat, barbat si v-ar zice ca sunteti foarte frumoasa si i-ati atras privirea si ar vrea sa va invite la o cafea sa vorbit sa va cunoasteti ce i-ati raspunde sau ce var trece prin gand sau ce parere ati avea despre acest baiat, barbat?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca esti singura si t-i se pare interesant... de ce nu? Nu-ti formez atat de repede o parere despre o persoana... M-i s-ar parea indraznet... Si... ok... Ca doar tot timpul asteptam "sa fim abordate"... nu facem noi acest pas... Eu as accepta... Nu as avea nimic de pierdut.

13 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

N-as fi deloc impresionata.Doar n-o sa ies cu fiecare baiat care ma flateaza spunandu-mi ca sunt foarte frumoasa! In general sunt dura cu baietii si rar onorez invitatii de genul asta. Daca imi face o impresie buna, s-ar putea sa-i onorez invitatia-dar foarte putin probabil.De obicei refuz-am nevoie de timp, sa cunosc persoana, pentru ca stiu ce vor majoritatea baietilor.

cami
| cami a răspuns:

Hmm...depinde happy poate ca intr-adevar s-o fi indragostit confused. dar pentru un indragostit cam mare tupeu pe capul lui, nu crezi thinking dar totusi incearca...si vezi ce`i poarta capul.(k doar n`ai nimic de pierdutwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Asa m-a aborat pe mine prietenul, i-am raspuns ca nu pot, cu toate ca vroiam sa ies cu el, "pai maine", "nici maine nu pot", " atunci cand vrei tu " si dupa cateva zil i-am lasat nrmeu e tel si -am sunat si... am ramas impreuna.

| cribus a răspuns:

MI SE PARE O VRAJALA IEFTINA...

| Parintele a răspuns:

Vrea sa se culce cu tine.

| Parintele a răspuns:

FISSHU..in ambele cazuri tot aia vreahee hee

| Orannginna a răspuns:

Depinde de felul cum o spune. Daca incepe cu texte mirobolante si vrajeala multa...nu! Daca o spune finut si serios, atunci cu siguranta da. happy

| fisshu explică:

Asa e vor un singur lucru si cam asa ar gandi o fata dar nu poti sa-i bagi pe toti in aceiasi oala poate e interesat de persoana ta sa te cunoasca mai bine si atunci te invita la o cafea vedeti voi e cu doua taisuri daca refuzi poate ai scapat printre degete dragostea iar daca accepti si e un badaran nu ai rezolvat nimic mare dilema.

| fisshu explică:

No God eu nu sunt de aceiasi parere, in cele din urma se va consuma si acest act din scenariul vietii dar, doar cu acordul amandurora si poate baiatul sau fata vrea o relatie platonica si vor consuma acest act dupa casatorie si sa nu-mi spuneti ca asa ceva e imposibil, rar da dar imposibil nu.

| 31ea a răspuns:

Pai depinde daca sunt maritata nu ma intereseaza si imi iubesc sotul si daca s fi singura poate as merge la cafea sa vad cei poate capul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa incerci faza asta si nu stii ce ti-ar putea raspunde femeia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supersx nu doar eram curios dar poti incerca tu si imi spui cum a fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-as lasa abordata de un necunoscut. (ehhh, sunt demodata)