| anonim4536 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete si pentru baieti care nu au avut niciodata probleme cu relatiile si si-au putut face o prietena cu usurinta.
Exista un secret prin care pot sa imi fac o iubita sau noi baietii timizi suntem prea prosti si ne rusinam si suntem neatractivi? Faptul ca nu avem incredere in noi se observa?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti urat? Vei gasi una misto. Arati prea bine? Ai parte de cea mai urata in viata ta. Viata pute peste tot dar asta e - atragi cu gandirea focalizeazate ca vrei una si vine in timp

| mgtow a răspuns:

Frica din tine respinge femeile - daca nu reusesti sa gandesti numai partea buna sa iti atragi una o sa mori singur sau divortat de nevasta si copilul in carca ta ca mine.

| zurick a răspuns:

Lipsa de încredere se vede.
Nu mă deranjează acest aspect personal, ceea ce mă enervează la culme este disperarea de a-ți face o relație, dacă văd asta, pa happy

| Mopmop a răspuns:

Ca intre orice animal de pe pamant e valabil si la noi razboiul chimic intre sexe. CRED cu tarie ca femeile miros Frica. Valabil si invers. Asa incat sfatul meu ar fi sa fii cat mai natural si calm posibil cand iti cauti o partenera.

| al0o0o0 a răspuns:

Da, se observa ca nu aveti incredere in voi, dar nu e neaparat un minus.
Nu exista un secret.De fapt, exista: sa astepti persoana poytrivita care sa te faca sa te simti special si sa te comporti cat mai natural. De asemenea, fa-o si tu la randul tau pe fata respectiva sa se simta bine in preajma ta, fa-i complimente si aminteste-i cat de mult inseamna pentru tine.Si te rog fara replici de agatat din 2010. That's all.

Răspuns utilizator avertizat
| micmecanic a răspuns:

Trebuie sa fii foarte sincer, punctual, scurt fără prea multe abureli și foarte încrezător in tine. Fie ca reusesti, fie ca nu, fete sunt slava domnului.
Trebuie sa știi ce vrei de la ea, ca sa știi cum s o abordezi. Depinde și cum cauți, unde cauți, și când cauți o fata pentru tine. Relațiile frumoase încep din adolescenta și dacă continua are numai bucurii.
Deci nu uita, capul sus privirea n fata. Fii bărbat. Hotărăște te ce ii spui și doar fa o! Ceva o sa se întâmple după, și de ce nu in favoarea ta. Succes!