| Geo_4096 a întrebat:

Am o problema. Sunt cu prietenul meu de 4 luni.De ceva timp incoace am observat ca este un pic schimbat si aseara avut o discutie pe tema asta.problema la noi este ca ne vedem doar in weekend.chiar daca suntem din acelasi oras.cand sunt eu libera este el ocupat si invers.Aseara am stabilit sa incercam sa facem cum era la inceput...sa ne vedem mai des, sa iesim impreuna mai des. Cum credeti ca as putea sa sudez relatia? Pentru ca noi ne dorim sa fie ceva serios.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Hmm vezi ce are de gand el, ce te supara cel mai mult? Incearca sa fii si tu mai cruda sa vada ce inseamna sa fi distanta de el poate asa se mai dezgheata.

| NickiMinaj a răspuns:

Probabil tu iti doresti sa fie ceva serios. daca era el cel care isi dorea, nu ai mai fi pus intrebarea asta.

| Deea a răspuns:

Eu ma vad cu prietenul meu odata la 2-3 zile. Si plecam aproape in fiecare zi impreuna de la scoala. Incercati si voi sa faceti niste sacrificii sa va vedeti mai des. Daca va vedeti doar in weed-end nu o sa mai tina mult relatia voastra.

| Skylar a răspuns:

Probabil l-ai enervat cu ceva, si acum nu mai are nevoie de tine sau are nevoie de tine si tu nu ai fost acolo cand trebuia, sau doar coincidenta de program laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand ar mai trebui sa va mai amantati ocupatiile amandoi daca credeti ca nu petreceti mult timp impreuna. Apropiete de el si petrece cat mai mult timp cu el. sau cel macar putin si de calitate. incercati ceva nou. Surpinde-l! Sper ca te-am ajutat kiss

| Dariaa a răspuns:

Nu e bine nici sa te vezi zi de zi, ora de ora, minut cu minut cu el. Pentru ca intervine plictiseala. Ajungi sa te plictisesti de el dupa ceva timp. Adica nu neaparat sa te plictisesti. Da ajungeti sa nu mai aveati subiecte de discutat si intervine plictiseala. Am si eu aceeasi problema. Eu invat dupa'amiaza, el dimineata, nu suntem din acelasi oras si bla bla. Dar nu pot spune ca intalnirile mai frecvente nu sunt bune. Daca va iubiti si chiar tineti unul la altul, intalnirile de cel putin 3 ori pe saptamana trebuia sa fie prezente.