| Gabriela_Maria_1996_79VC a întrebat:

As dori si eu daca se poate va rog mult un mesaj lung pentru ziua de nastere a surori mele care implineste 20 de ani! Dau funda... Multumescc

3 răspunsuri:
| Calin_Alexia_2001 a răspuns:

Buna! Păi în primul rând la multi ani surorii tale
Dacă vrei sa ii scrii un "roman" tu o cunosti cel mai bine. Poti întâi sa ii zici la multi ani multa sanatate fericire sa toate visele tale sa se împlinească! Ai ajuns la minunata vărsta de 20 de ani! Esti o soră minunata, speciala care mereu a fost lângă mine când am avut nevoie! Pt mine esti un exemplu! Te iubesc foarte mult si sper ca stii asta!

Apoi ii zici si tu câteva amintiri cu voi două. Te pup si inca o data LA MULTI ANI❤❤❤

| Gabriela_Maria_1996_79VC explică (pentru Calin_Alexia_2001):

Mersii multt! Si eu te pup

| Gabriela_Maria_1996_79VC explică (pentru Calin_Alexia_2001):

Am imcercat sa pun si din amintiri cate am putut dar este scurt ea mereu mi-a facut mie un text foarte lung de ziua mea