| lifeistough a întrebat:

Ati lovit vreodata o fata?

28 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu nu prea lovesc oameni în general.
Însă, atunci când sunt atacat fizic de un om (indiferent de sex) răspund tot cu violenţă.
Acum 2 ani a încercat una să mă bată după ce am umilit-o din cuvinte şi după ce mi-a prins una-n maxilar de-am văzut stele, am călcat-o în picioare cu bătaia.
Vor femeile egalitate? Ei bine, egalitate şi în consecinţe, nu numai în drepturi.
Am pocnit şi băieţi şi fete şi o să mai pocnesc dacă va mai fi nevoie (ce-i drept de vreo 2 ani încoace nu a mai fost c-am devenit şi mai selectiv la oameni) căci eu nu mă las călcat în picioare.
Indiferent pentru ce motiv, dacă o femeie îmi dă o palmă, eu răspund "creştineşte" - înzecit şi însutit.
Atâta vreme cât eu nu-mi permit să dau în ea nici ea nu trebuie să-şi permită să dea în mine. Dacă ea suspendă regula, nu mă simt în niciun fel aiurea să răspund suspendării.
Răzbunarea e arma prostului dar un mare prost eşti dacă nu te răzbuni.

| Libelle a răspuns:

Sunt fata si am luat doua palme de la un baiat pe care acum il detest(asta prin clasa a sasea, dar mi-a articulat doua labe de am picat pe jos... cel mai naspa, nici acum nu stiu dc m-a lovit, nu aveam nicio legatura cu nesimtitul).
cat despre faptul ca eu sunt fata...nu obisnuiesc sa dau in alte fete, decat in maxima enervarii. mi s-a intamplat de vreo doua ori sa ma iau cu doua tampite la tranta.
ce le mai mergeau fulgii...rad cand imi amintescrolling on the floor)

| rosto a răspuns:

Eu sunt fata si da, am articulat vreo cateva. am mai dat si in baieti, dar mai rarut tongue sa vedem ce zic baietii happy

| traficanta a răspuns:

Da normal laughing Eu sunt fata, dar niciun baiat nu a dat in mine happy

| Duhovnicul a răspuns:

Da, cand eram mai mic. Acum nu pentru ca nu sunt adeptul violentei dar chiar si asa daca m-ar lovi o fata pe mine fi sigur ca i-as intoarce favorul.

| JustMe a răspuns:

Eu sunt fata si da, am lovit cateva fetewhistling
Dar nu m'a lovit niciodata un baiat, de fapt cred ca m'a lovit unul in clasa 1.

| SlowLikeSnow a răspuns:

Am eu o vorba "NUMAI LASII DAU IN FETE"
pana acum nu mi-am luat bataie de la niciun baiatlaughing

| Doddel a răspuns:

Nu si nu o sa lovesc orice ar fi

| Doddel a răspuns:

Le respect prea mult

| ELD a răspuns:

Sunt curioasa ce raspunsuri primesti... oare are cineva tupeul sa recunoascastraight face?

| RaR a răspuns:

Eu i-am tras o palma laughing ca m-a luat si ea pe la spate

| faranumemomentan a răspuns:

Depinde in ce sens al cuvantului. Cand mic tin minte ca am lovit o fata dar din greseala. Daca te referi la "a bate" o fata raspunsul este nu si nu o voi face niciodata.

| NuAmHabar a răspuns:

Da pentru ca sunt fatabig grin
Deci pot lovi o fata happy nu mai zic de baietilaughing

| bulebule a răspuns:

Da. Life's tough, you know.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Daaaaaaa devil) [[is fata] whistling

| BubuLina999 a răspuns:

Nu prea adica doar pe sora mea. ne mai certam si noi. dar ujn baiat care loveste o fata, din punctul meu de vedere este un mesimtit, nerespectos... oricat ar gresi fata nu trebuie sa o lovesti *pentru baieti in special*

| ctnbaiat a răspuns:

Doar o data? eu le bateam mai mereu cand eram miklaughingrolling on the floor

| Sua a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| denisa20 a răspuns:

Am lovit sau mai bine zis i-am facut ditamai zgarietura pe obraz surorii mele cand aveam vreo 7 ani.Atunci a fost prima si ultima data.tongue

| mm_2126 a răspuns:

Sunt fata si nu am fost lovita niciodata de un baiat...

in afara de fratele meu mai mic...big grin

mi se pare stupid sa lovesti o fata
1. e lipsit de respect
2. acea fata o sa te urasca
3.sa nu uitam de bunele maniere

funditsaaaa? :* :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Eu m-am paruit cu vreo 3... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal. ma bateam cu una cand eram mic, ca-n ringu'de box. vorbesc serios, ii trageam si eu un pumn doi, da si ea imi baga vreo doi de cadeam pe jos cand eu cand ea. life's tough, you now...me too.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si as faceo doar daca m-ar calca la max pe nervi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si as faceo doar daca ma-r calca la max pe nervi!

| ra7ul a răspuns:

Nu si nici nu as putea sa o lovesc indiferent de ce ar fi facut!

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

Daca fata da in mine dau si eu in ea cum un baiat nu are voie sa dea intro fata asa nici fata nu are voie sa dea in baiat avem drepturi legale da fata in noi dam si noi in fete

| ZeKaCSS a răspuns:

laughing Sa lovesc o fata? Nu cred ca s-a intamplat, dar fii siigur ca daca imi *** un pumn/palma/picior o fac tapet.

| madutzu93 a răspuns:

Eu sunt fata deci clar nu sunt de acord cu * metodele * astea laughing

sincer eu ii respect mult mult pe baietii care se abtin sa loveasca o fata indiferent de ce a facut big grin

vba aia : o fata nu trebuie lovita nici macar cu o floare tongue b-)