| cucu :> a întrebat:

Ati mai intalnit asa ceva? Am cunoscut acum cam 5 luni un baiat si cu timpul am incercat sa fim amici nu eram din acelasi oras erau cam 300 de km distanta.Si el parea un golanas parea ca are tot ce ii trebuie inventa ca avea probleme mereu parca era victima imi spunea ca se omoara daca nu raman cu el dar se pare ca "baiatul de bani gata" nu avea telefonlaughing bineinteles ca eu nu l-am crezut am hotarat sa va intreb si pe voi ce parere aveti despre acel baiat.

Răspuns Câştigător
| βÚβÚ a răspuns:

Ehh...Asta e problema cu netu` Niciodata nu trebuie sa ai incredere in persoanele de genul asta, parca ar ascunde ceva, nu? Poate doar e un sclifosit din ala care de fapt nu are nimic laughing Si se dadea el mare...oh go on Cunosc multi de genul asta. Ori o fi timid si ii e rusine sa vorbiti la telefon, si in cazul asta cunosc multi ^^ Incearca sa il prinzi cumva cu minciuna (in caz ca minte), ori rupe orice legatura cu el tongue

Zbye :* kissulici!winking

9 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Deci tu ai un ex caruia nu i-ai auzit niciodata vocea?

Răspuns utilizator avertizat
| max_4494 a răspuns:

Lucrurile care nu au o anumita normalitate nu aduc nimic bun si mai ales nu au viitor.De ce nu lasi sa se stinga totul si poate gasesti ceva mai acceptabil.Ai contract cu tipul?

| cornel a răspuns:

Face mistohee hee

| cucu :> explică:

Si inca ceva mi-a sp ca atunci cand se sinucide sa il conduc p ultimul drum.vi se pare normal asa ceva?

| cucu :> explică:

Ai dreptate Dragalasul doar ca acest "baiat" sau ce e el pentru ca nu am de unde sa stiu nu i-am auzit niciodata vocea x_x NU e actualul prieten e fostul

| versavia a răspuns:

E dus cu pluta, raaaaau de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zaitz, ti-am mai spus ca ala nu ti-e prieten. e o jigodie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa 1 alt id si vezii ce minciunii zice si acolo
daca zice alcv, prefa-te ca inghitii galusca si al final da webu tau sa te vada