| nikol_8225 a întrebat:

Ati simtit vreodata dragostea adevarata? Daca da, la ce varsta? Si care au fost cateva lucruri pe care le a facut persoana iubita?(gesturi romantice)

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Cred că e cam devreme să ne dăm cu părerea dacă am găsit sau nu dragostea adevărată. Ca să ştii lucrul ăsta trebuie să ai o anumită vârstă, o anumită experienţă de viaţă ca să poţi face diferenţa între pasiuni, capricii şi dragostea adevărată.

Baftă!

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Da la 13 ani jumatate! El a fost baiatul care m-a sarutat pentru prima data si e ceva de nedescrisbig grinNu pot uita sarutul acela niciodatatongue

| Laminin a răspuns:

Hei!
Mereu am simtit-o. Daca nu am simtit-o din partea oamenilor, am simtit-o mereu din partea lui Dumnezeu. Dar datorita Lui, tocmai am gasit si dragostea adevarata pe pamant. Tot El a pus-o in noi. - 14 ani. happy
Gbu :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam 11 -12 ani si ea avea doar 9.Ne faceam cu ochiul si o pupam in fiecare zi pe buze sa i se vindece o rana.Era o splendoare.Atit de curat n-am mai simtit nimic niciodata.Ma doare amintirea si acum.

| Andreea_6958 a răspuns:

Da am simtit ...pai la 14 ani, pana acu mi-a facut cateva gesturi, mi-a scris cateva poezii facute de el... m'a desenat pe o foaie blushing, nu mai e cum era inainte adica sa fie cu mai multe fete deodatahappys-a schimbat ft mult.
cam atatthinking