| Anomisusususususus a întrebat:

Care is cele mai romantice lucruri intr-un cuplu? ce gest romantic poti face sa impresionezi persoana iubita?

9 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ii cumperi nu stiu ce lucruri scumpe sa o impresionezi, sa stii. Cateodata ii poti da o floare si sa ii spui niste lucruri frumoase, o poti pupa pe frunte( mi se pare cel mai frumos lucru care il poate face un baiat) sa o tii in brate, sa o saruti pe neasteptate, fa tot ce simti, si o sa o impresionezi. happy

| h3r a răspuns:

Nu există „cel mai"! Toate sunt, pentru că iubești, ești iubit.
Dar ca să vii cu un plus și s-o impresionezi, îi poți cumpăra flori sau prinzi un moment bun și îi spui cât de mult înseamnă pentru tine, că nu strică! Și merită, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Trebuie respectata, rasfatata cat mai mult persoana iubita.
Pregateste-i cine romantice, fa dragoste cat mai des...
Te pup!

| Anomisusususususus explică (pentru anonim_4396):

Nicio dragoste ca-i virgina

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Consider ca daca te iubeste, orice gest romantic pe care il faci o va impresiona!

| pilifalexandru a răspuns:

Depinde foarte mult de preferintele iubitei: o masa romantica gatita de iubit, o plimbare pe malul marii la lumina lunii, un buchet mare de trandafiri, o poezie, acum ai putea chiar sa le combini laughing.

| AlinaTha112 a răspuns:

Pai ^_^, daca vrei sa impresionezi persoana pe care o iubesti, ca si gesturi romantice, eu asi alege :
- sa ii dai haina ta cand ii e frig
- sa ii dai mesaje cu "noapte buna!", "buna dimineata!"
- sa ii faci mici surprize ( o floare, o bomboana )
- sa ii arati ca iti pasa de ea smug
- sa iti petreci timpul cu ea
- sa ii spui " Te iubesc! " des happy
Sper ca te-am ajutat (fundita smug?)

| kastean94 a răspuns:

Nu o alinta ca apoi se va comporta urit cu tine si se vaduce la altul

| iubesc a răspuns (pentru kastean94):

Asta poate doar in cazul tau.