| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, voi ce parere aveti despre sarutul pe frunte? Va pupati iubitele pe frunte? Daca da, de ce? Daca nu, de ce?batting eyelashes
Fetelor, iubitii vostri va saruta pe frunte? happy

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, si iubitul meu o face. Imi place mult, mi se pare un gest adorabil.

| AlleSss a răspuns:

Bună! Iubitul meu mă sărută pe frunte şi mă simt protejată, în siguranţă ş.a. E un gest foarte drăguţ

| Sufletzelll a răspuns:

Eu da, e un gest placut-frumos happy

| 2749764830 a răspuns:

Pe mine da, de multe ori. Este un gest placut si dragut happy

| flaviana2000 a răspuns:

Pai cica daca te saruta pe frunte asta inseamna ca te respecta ...Asa stiam eu :*

| BadBlood a răspuns:

Sarutul pe frunte... asta arata ca iubitul tau te respecta si te iubeste cu adevarat :3