| papushikatha23 a întrebat:

Ce parere aveti despre iubitii in calduri care isi pipaie si saruta iubitele in toate locurile publice si nepublice(statie autobuz, autobuz, sala de clasa, fata facultatii, scolii, etc.) vi se pare ceva normal?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Nu mi se pare nimic anormal un sărut sau să se țină de mână în autobuz etc, dar dacă devin penibili si mă deranjează pe mine și pe ceilalți de obicei fac scandal mare.

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este ok, in toata lumea aceasta indragostitii se saruta in locurile publice, fara a fi totusi vorba ca neaparat sunt in calduri. Scolile generale si liceele nu sunt totusi locuri publice.

| Dugalle a răspuns (pentru neutrino):

Scolile si liceele sunt institutii de stat culturale cu aspect public. Sunt publice doar ca nu vin oamenii de o varsta mult superioara in incinta pentru ca nu au ce face acolo decat daca lucreaza.

| neutrino a răspuns (pentru Dugalle):

Unitatile de invatamant nu sunt locuri publice.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal.

| Oana92 a răspuns:

In general nu ma deranjeaza. Probabil pentru ca nu stau sa ma uit dupa ei, dar fie.
Cred ca e dragut ca doi tineri sa se sarute, chiar si pe strada. Sa se pipaie, sa mimeze un act sexual sau chestii de acest gen e o dovada de proasta crestere si lipsa de respect pentru partener. Ar trebui sa ii deranjeze pe ei faptul ca nu au intimitate, noi, cei din jur, ne putem uita in alta parte daca e asa mare deranjul.

| Goete a răspuns:

In lumea animala nu exista absolut nici o restrctie... Dar noua oamenilor ne place sa complicam lucrurile asa ca mereu se va gasi cineva ofensat. Si sunt si limite legale...
Eu personal nu am parere proasta

| peperonies a răspuns:

Cainele moare de drum lung si prostul de grija altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atâta timp cât nu și-o trag în public, e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ca aia decat cei care le iau 5 ani sa isi zica 2 cuvinte sau sa fie impreuna. Plus ca si lor (fetelor ) le place, chiar daca zic ca nu.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Bravo lor! Nu au rusine sa arate in public ca sunt atrasi sexual de femeia lor.

| Dugalle a răspuns:

Mi se pare indecent in lucruri publice. Hai, un sarut mai merge, un pipait subtil ok dar intr-una bot in bot la facultate, autobuz, statie, etc, e prea de tot.