| Ofatamisterioasa13 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru mai mult ca oricand nu stiu ce sa mai fac, vorbeasc cu un baiat dar este ceva distanta intre noi in fine, ma condamna ca l-as fi inselat sau ca il insel ceea ce nu e adevart deloc i-am explicat ca nu e adeavat si m-am si jurat, chiar il iubesc si nu inteleg de ce nu ma crede, ma doare mult ca nu-i pot arata ca nu e asa a renuntat la mine si mi-a zis ca e sigur ca il insel ca toata saptamana m-am comportat foarte urat cu el, eu doar vream sa inteleaga ca nu e adevarat si ca ma condamna pe nedrept, nu stiu ce sa ma mai fac imi zice ca ma iubeste dar e sigur el ca eu il insel si NU E ADEVARAT n-am de-aface cu nimeni nici macar in gluma, ce pot sa mai fac sa-i arat ca nu e asa si sa renunte la vorbele care ma dor enorm singurul lucru care il stiu si mi-l baga pe langa inselat este ca toata saptamana m-am comportat nu stiu cum cu el crying CE sa fac sa iese tot adevarul la suprafata? Cum sa-i demonstrez ca nu e asa?crying

5 răspunsuri:
| Lavynya99 a răspuns:

Poate ca e bine sa luati o mica pauza.Nu te stresa, daca ar fi avut incredere in tine, te-ar fi crezut.Incearca sa nu te gandesti la el ca sa nu suferi, gasesteti alte ocupatii si arata-i ca nu-ti pasa de el, chiar daca il iubesti.Cand ii vei arata ca nu-ti mai pasa va veni el singur la tine sa-si ceara scuze! Draga nu te alarma, intr-o relatie exista si astfel de situatii... Daca te iubeste cu adevarat o sa se intoarca la tine si o sa te creada.Te pup

| PurpleDark2 a răspuns:

Hey
Incearca sa afli de unde i-a venit aceasta idee, cine i-a zis aceste lucruri.Cand vei afla, vorbesti cu persoana ce i-a zis asta si ii zici sa ii spuna acelui baiat adevarul. Daca nu merge, pune-i fata in fata!

Succes:*!

| kindness a răspuns:

Baiii, stai calma! tongue))) fac pariu ca face asta doar pentru ca sa te faca sa te simti prost si sa-i cazi la picioare. Bai lucrurile astea sunt niste chestii de **** pe bune! Spui ca daca nu inceteaza relatia voasta s-a incheiat si punct. De ce ii te oferi intru-totul? de ce il faci sa creada ca mori dupa el? asa te va face sa-i fii la picioare, gandeste si tu putin logic ce naiba! Si aca tot ai spus ca e ceva distanta intre voi, legat de asta.tu de unde sti ca el nu te inseala? chiar crezi ca e adevarat tot ce spune el? I-a spui si tu acelasi lucru, ca te inseala si el caci se comporta asa cu tine iar tu nu meriti toate asteawinking. El ori e idiot ori e prost! Gandeste-te bine, si nu te mai lasa asa calcata in picioare.el nu vrea decat sa-i stai la picioare si sa-i spui intruna ca il iubesti. Asa fac toti! Iar eu m-am saturat de pustii astia fara creier ~!

| Ofatamisterioasa13 explică:

Adevarul*

| NimeniDeNicaierii a răspuns:

Buna! Poate a avut motive sa creada asta, depinde si de ce ai facut tu si indiferenta asta de care vorbesc toti poate sa il indeparteze de tine, din moment ce el chiar crede ca l-ai inselat si nu o spune doar sa auda un te iubesc de la tine, ala poate sa il auda cand iti vorbeste frumos, atunci il spui si tu din tot sufletul, deci sfatul meu este sa ii demonstrezi ca nu e asa, ca doar el exista pentru tine, sa lasam deoparte orgoliul, nu rezolva nimica asta, o relatie buna se bazeaza pe incredere si comunicare, mai ales la distanta, daca a avut motive sa te acuze, demonstreaza-i prin fapte, nu prin vorbe, juraminte etc., daca nu a avut motive spune-i sa nu mai caute cearta de dragul inpacariiwinking :*