| AntiACTA a întrebat:

Nu stiu de ce, dar prietenul meu crede ca il insel straight face Si chiar NU este adevarat! El a mai fost inselat si de alte fete, si la randul lui si el le-a inselat, din razbunare. Asa ca daca el crede ca il insel, chiar imi este frica sa nu mai insele si me mine sad... Cum sa ii demonstrez ca nu este adevarat ceea ce crede? :-s

8 răspunsuri:
| alafaranume a răspuns:

Lasa timpul sa treaca si sa rezolve, e normal ca dupa atatea intamplari sa fie mai preventiv, nu e vina tu tu fii la fel ca si pana acum fata iubitoare care tine la el, macar roaga-l sa iti spuna motivele pentru care el crede lucrul asta dar cele legate de tine, daca e vorba de trecut explica-i si da-i argumente din care sa reiese ca tu nu faci asta, si ca nu toate fetele trebuiesc bagate in aceeasi oala

| qwerty21 a răspuns:

Zi asa : ma tu esti prost? am zis ca nu insel apoi nu te insel. daca vroiam alt barbat, ma desparteam de tine, si stateam cu ala.gandeste si tu...
si dupa aia il lasi sa se gandaescalaughing

| bibitza_7911 a răspuns:

Spune-i ca il iubesti si ca nu iai face asta niciodata
lamine a mers si iubitulmeu credea ca ilinsel de si nu era asa deci stiu cum esti incearca si spune-i ca iliubesti

| AntiACTA explică (pentru bibitza_7911):

Nu as vrea sa ma grabesc si sa ii spun ca il iubesc, deoarece suntem impreuna doar de o saptamana. Scuze, am uitat sa precizez asta straight face

| bibitza_7911 a răspuns:

Si daca nu il iubesti de ce te-ai comb cu el

| bibitza_7911 a răspuns:

Daca nu iliubesti de ce te-ai combinat cu el?

| AntiACTA explică (pentru bibitza_7911):

Pai nu poti iubi o persoana asa repede!

| bibitza_7911 a răspuns (pentru AntiACTA):

E nu zau