| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Eu stateam singur in camera mea, dar acu stau in camera surori mele, deoarece in camera mea caloriferul nu mai da caldura potrivita si acum vreau sa stau in camera mea din nou, dar mama imi spune ca ma voi muta cand nu va mai da drumul la calorifere si eu vreau sa ma mut acum si ce sa fac ca sa pot sa ma mut dar ca sa am si caldura in camera. Va rog sa ma ajutati. Funda.

1 răspuns:
| soloangel01 a răspuns:

Nu ai sanse deloc(nul, zero). Pentru a avea o sansa trebuie sa o convingi pe macica-ta sa repare caloriferu'(ceea ce nu cred ca o sa faca pana nu e cald afara). Conditia e sa repari caloriferu. Daca ai o sora mai mica fa un targ cu ea, spune-i sa ii zica mamei tale ca ai spart(rupt, stricat)ceva din camera ei si ca nu te mai suporta(vrea sa pleci din camera ei).Eu sper sa ai noroc!