| SuNaM a întrebat:

Am o problema cu parintii.Nu ma lasa sa am si eu camers mea.Sunt obligat sa dorm cu mama.Chiar daca imi promite ca mi-o lasa sa stau singur in vacanta, tot surorii mele o da.Motivul ar fi ca stau toata noaptea pe telefon si nu mai dorm.M-am gandit sa nu mai dorm nici cu mama sa vada ca daca vreau, nu dorm nici cu mama.Alte idei mai aveti?

P.S-Sora mea s-ar muta oriand din camera.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"M-am gandit sa nu mai dorm nici cu mama sa vada ca daca vrrau, nu dorm nici cu mama"

cu atitudini din astea o sa capeti camera ta la 20 ani

| AH5 a răspuns:

Era bine daca specificai si varsta pe care o ai. Din ce spui tu pari sa ai o mama foarte grijulie, PREA grijulie.Nu e o rusine sa dormi cu parintii dar, intr-adevar avem nevoie de spatiul nostu.Motivul ca stai tu pe telefon noaptea e cam aiurea. Daca sora te lasa, mai ramanae sa o "corupi" pe mama. Aliazate cu sora ta si vei primii camera laughing)winking |!