| Anominul98 a întrebat:

Am o problema! Mie imi place de o fată dar nu stiu cum sa i-o spun. Cand ea m-a intrebat daca o plac eu am spus ca nu stiu, si am spus ca "neutru" si ea a spus ca daca o urasc pe jumătate si eu am spus ca nu. Apoi ea a zis ca o plac si eu am spus ca nu stiu si apoi am inceput sa radem amandoi. Cand ea ma intreaba cand ii voi spune eu zic ca "candva, undeva" si ea ma intreaba cand si unde si apoi iar radem. Am vrut sa ii spun de ziua ei, dar un coleg de clasa (sunt a10a) a zis cu voce tare cand ea dădea bomboane "hai pup-o mai repede ca tu esti cel care o place" si atunci nu am mai pupat-o cand am luat bomboana ca m-am ruşinat si toti râdea! Pana si diriga! Toti ii spun ca eu o plac dar ea nu ii crede pe ceilalti si a spus ca va crede doar cand ii voi spune eu. Eu stiu ca si ea ma place dar nu stiu cum sa ii zic! Ne cunoastem de mici si stiu ca nu ii place sa i se zică lucruri importante prin mesaje sau pe facebook. Ea vrea sa ii zic in faţă!

Ajutor! Cum ii spun? Ofer funda! Cat mai multe variante!

Răspuns Câştigător
| roberta7087 a răspuns:

( Numele ei ) te plac mult, dar aveam emotii sa iti spun ( nu is sp ca iti este rusine ca se va supara ca iti este rusine cu ea sau de ea ), stiu ca ne cunoastem de mici, dar am inceput sa am sentimente pentru tine! happy

5 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Te plac dar îmi era prea rușine să-ți spun.
Fii direct și nu mai pierde timpul.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ce nemernici! toti radea!

| Mihai_Mihai_1995_BahT a răspuns:

"Hey... ne cunoasten de foarte mult timp si as vrea sa te intreb daca ai vrea si fi cu mine..."

| Anominul98 explică:

Scuze ma grabeam cand am scris! Râdeau *

| Anominul98 explică:

Faza e ca ne-am potrivi din toate punctele de vedere! Avem numele la fel (gen Alin, Alina, dar nu asa ne cheamă, nu dau numele) avem amandoi ochii albastrii si semănam mult!