| Elenuk a întrebat:

am si eu o intrebare.cum as putea sa ma impac cu cea mai buna prietena? vreau un raspuns repede

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MMadalina a răspuns:

Daca v-ati certat ideal ar fi sa-ti ceri scuze.

O seara buna!

| Rebeca_5235 a răspuns:

Pai trebuie sa dai mai multe detalii. de ce v-ati certat? in ce circumstante?

in fine, daca iti e prietena adevarata nu cred ca nu te va ierta daca i-ai gresit. Pur si simplu iti calci pe orgoliu mergi la ea si vorbiti ii spui ce ai de zis o faci sa inteleaga, daca iti e adevarata amica asa cum ziceam va pricepe daca nu inseamna ca nu merita osteneala.

succes