| redroseree a întrebat:

Buna ma o intrebare.Cum as putea sa ma impac forte bine cu profesorul de istorie.El este cam rau dar totusi am un 8 si un 9 la istorie. Tipa mereu la >noi

Va rog frumos ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| CristobalMarian a răspuns:

Si la noi in clasa, profesorul de istorie tipa. Dar tu poti face :
Sa inveti bine,
Sa nu vorbesti neintrebat,
Sa fi activ la ore,
Si sa raspunzi cat mai bine posibil.

Eu am facut asa, si am devenit preferatu lui,

Bafta!

| redroseree explică (pentru CristobalMarian):

Multumesc foarte mult!

| CristobalMarian a răspuns (pentru redroseree):

N-ai pentru ce.

4 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

Sa inveit foarte bine, sa raspunzi mereu la ore, sa pui intrebari. Astfel daca iei o nota mai mica el o sa iti mai puna un punct de la el pentru ca esti interesata.

| Delicacy a răspuns:

Să înveţi bine şi să te prefaci că eşti pasionată de istorie. Orice profesor are o slăbiciune pentru materia pe care o predă.