| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. recent a inceput sa imi placa de un baiat dar nu stiu cum sa aflu daca si e mha place?

Răspuns Câştigător
| andreivmarin a răspuns:

Cel mai simplu si neevident mod de a observa daca cineva te place este sa ai observi limbajul trupului, pentru ca acestea sunt semne inconstiente pe care creierasul le afiseaza
de ex: daca ati place de cineva faci tot posibilul sa fii in zona persoanei respective big grin

8 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Pui o colega sau coleg sa il itrebe ce parerea are despre tine. Sau il intrebi tu direct.

| Irmmma a răspuns:

Pai vezi daca sta prin preajma ta, mai acorda-i si tu cate o privire mai provocatoare.nu in sensul rau. poate te place!

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ explică:

I se spune diesel e pe clasa a-6-a C multi spun ca ma place dar nu mia confirmat niciodata as vrea sa il fac gelos dar nu stiu cum.

| BlackRainbow a răspuns:

Pai daca aveti prieteni comuni incearca sa ii faci pe ei sa afle happy

Bafta :*

| 100%Diana a răspuns:

Pai fa niste teste de dragoste de pe net.La mine a functionat, dar depinde si de cum te priveste baiatul. Daca se uita la tine cu ochii aceia mari si frumosi care stralucesc cand te priveste, da, te place.

| D1998 a răspuns:

Am patit si eu asta.privestel in ochii, daca ii place de tine o sa se uite si el fix in ochii tai...de obicei baietii care te plac nu prea te baga in seama.dar asta se intampla la unii. sper ca te-am ajutat cu cv

| ralukutza_6493 a răspuns:

Hmm... nu e complicat de loc vrei sa afli daca te plce...problema e ca tu nu ai precizat ca va cunoasteti sau nu dar iti zic eu ca dac va cunoasteti poti sa ii ceri un nr de tel in cazul in care nu ai nr de tel cu siguranta ti-l va da si ii vei trimite un mesaj de ezemplu "sti nu ai vrea sa iesi cu mine la un suc"bine ca vei lua rolul baiatului si daca va accepta e ok stai lin ca daca tear placea o sa plateasca el dar si de acolo va fi fft usor dar in cazul in care u nul cun vei putea decurge la simplul gest de a arunca ceva din brate intentionat numai in cazul in care e pe langa u si sigur va sari in ajutor sa te ajute sa strangi ce vei aruncalaughing