| fatmatosun a întrebat:

Bună
Am un bebe
Și trebuie sa stau acasă 2 ani
Vreau sa câștig ceva bani în timpul acesta stand cu bebe acasă
Știți ceva sa mi aducă un venit?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu asta ma ocup eu, spune-mi ce stii sa faci sau ce iti face placere, te promovez pe internet

| RAY a răspuns (pentru RAY):

IT – programare, design grafic, web design, content writing etc.

Fotografie – de la setarea aparatului foto și până la editarea fotografiilor

Marketing – tactici de vânzare, abordarea unei colaborări B2B ș.a.

Cursuri de gătit – poți învăța persoane să gătească, prin intermediul unor video-uri bine realizate

Sport – fitness, yoga

| Violleta2022 a răspuns:

Ce profesie ai?
In ce esti experta?

| sierra1 a răspuns:

Ce știi să faci bine-bine-de-tot?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Trebuie sa stii sa faci ceva.
Pune unghii cu gel, coafeaza, machiaza, fa prajituri pentru evenimente.
Sau vezi pe site-urile de job-uri, ce gasesti la categoria "remote". Dar nu cred ca poti sa lucrezi cu contract de munca, daca iei indemnizatie pentru cresterea copilului.
https://www.ejobs.ro/locuri-de-munca/remote

| AlexBombaRusa a răspuns:

Fa-ti un canal de Youtube si posteaza shorturi, vloguri, daca le ai cu sportu fa-ti un canal despre sport.

| askmihai a răspuns:

Ce parere ai despre a castiga un venit din a ajuta oamenii sa-si imbunatateasca sanatatea?