| LavanderDreams a întrebat:

Buna, as vrea sa stiu cam ce cadouri de Craciun as putea sa ii iau tatalui meu? E prima oara cand vreau sa ii iau ceva de pe net si as vrea sa stiu recomandarile voastre. Eu ma gandeam la un smart watch mai ieftin, dar nu stiu sigur... Are 50 de ani. Daca mai e ceva care ar conta mult pentru cadou (personalitate, hobby-uri, etc...) spuneti-mi happy

Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Bia112036 a răspuns:

Deci ai putea sa ii iei o trusa cu scule,niste haine,un ceas,un smart watch sunt chiar super,o husa de telefon, un set cu deodorant, gel de dus etc., sau ai putea sa vorbesti cu mama ta sa ii luati o geaca sau incaltari impreuna, sau ai putea in ziua de Craciun sa il duceti la pizza sa faceti voi cinste etc! Funda?

1 răspuns:
| PuntIle a răspuns:

Cred ca i ar placea niste carti, haine, poate o excursie la munte daca ii place ar fi foarte tare zic eu, bafta happy