| baby123 a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 9 luni si nu stiu ce cadou sa ii cumpar de craciun. Ce as putea sa-i iau? ma gandeam la o bratara din argint. as mai vrea si altceva dar nu stiu ce... thinking Fundita :*

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde ce si-ar dori sa primeasca, daca tot te gandesti la bratara atunci mai adauga un lantisor cu un medalion

| IsabelaIssa a răspuns:

Noi in general, (cei din familia mea si din jurul meu) incercam sa facem cadouri utile celor dragi. Adica trebuie sa fi atenta ce spune el ca si-ar dori. Poate iesiti in oras si spune ca ii trebuie nu stiu ce la masina sau orice sti tu ca nu are si si-ar dori. Sunt cele mai super cadouri, si ii sunt si de folos. Daca nu ar fi prea scump ce si-ar dori el, ii poti lua si un lantic sau ce vrei tu pe langa asta.happy Craciun fericit!

| DNSK a răspuns:

Daca fumeaza o scrumiera un trabuc, un tricou, o curea stilata, manusi, o lada de bere rece si marca care imi place, o sticla de vin sau whisky, minge de fotbal, nu mai stiu

| DNSK a răspuns (pentru DNSK):

O lada de bere rece si marca care ii place*

| CosminC86 a răspuns:

Buna! Ai putea sa-i cumperi o pusculita in forma de porc. rolling on the floorrolling on the floor) (glumesc).
Cumpara-i un portmoneu frumos, sau un parfum, sau poate o trusa de barbierit.

| pisicutzamik a răspuns:

Buna ii poti cumpara o bratara sau un ceas.pe langa aceasta mai poti inscriptiona o cana cu un mesaj frumos si numele tau!

| lady2in4black a răspuns:

Bratara / Parfum (Eclat de la Oriflame ) / O cana personalizata cu poza lui, a voastra sau sa scrii ceva pe ea / Un glob personalizat tot cu poze / Un pulover ca tot e iarna... big grin

| nessayaR a răspuns:

Buna! Ii poti cumpara si un ceas, un portofel sau rama foto.Ii mai poti cumpara si ceva personalizat, o cana, sau altceva.Gestul conteaza.Arata ca te-ai gandit la el.

| Annonymus333 a răspuns:

Buna! Am mai raspuns la o intrebare de genul acesta. Cumpara-i ceva, un hanorac, bratara de care spuneai e ok, orice, e Craciunul, nu il va interesa ceea ce i-ai cumparat ci faptul ca i-ai cumparat, gestul conteazahappy Sper ca am fost de ajutor:*

| MykyDudyx a răspuns:

Eu prietenului meu.i-am cumparat un parfum si un plover.Hmm dragut ideea cu bratara de argint.Mi se pare trasnita ideea unui tricou si a unor marcare sau carioci...laughing vreau sa zic ca ai putea cumpara asta si sa ii pui pe prieteni lui sa ii ureze ceva in scris pe acel tricou sau plover -mai ales ca e frig afara- niste urechi de ren sau o caciulita de mos craciun? si n ceas ar merge am vazut ceasuri foarte frumoase cam 70 lei au un pret destul de bun. O esarfa, un fular, un fes sau o jucarie de plus pe care sa scrie ''Te iubesc'' love struckSper ca ti-am fost de ajutor. Pupici si multa bafta in gasirea cadoului perfect :*