| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu ce intentii are cu mine, dati-va cu parerea va rog, deci cunosc un tip de pe hi5 de cateva luni bune, vorbim, glumim, aveam prieten si mereu se dadea la mine acest tip, tot imi zice sa i arat fundu la web, sau sa-mi scot tricoul dar apoi spunea ca glumeste, ce vrea, ba imi da de inteles ca ar vrea ceva serios cu mine, ba imi vorbeste asa ca si cum ar vrea doar sa ma foloseasca, inca nu ne-am intalnit dar cica ar vrea sa ne vedem, acum nu mai am de prieten si de cand i-am zis asta vorbim mai des, dar azi mi-a cerut webu, i l-am dat, iar mi-a zis sa-i arat fundu, m-am sup, i-am zis-o in fata, a zis sa ma calmez ca nu vorbea serios, dar daca i aratam ce facea? eu i-am dat de inteles pana acum ca sunt fata de treaba, nu's de chestile alea, si parca vrea sa ma faca geloasa si stie ca ma oftic, imi spune ca s-a intalnit cu nu stiu ce fete, el e mai mare ca mine cu vreo 6 ani maxim, eu am 17, nu a fost niciodata vorba de ceva serios intre noi, am zis doar sa ne intalnim odata apoi mai vedem, ce sa fac in leg. cu el? asa il vad de treaba dar ma pune in ceata cu unele discutii gen-arata fundu un sfat pls kiss

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ce vrei sa zici, ca ai o relatie cu acest tip? Sunteti doua persoane care flirteaza putin pe net si nimic mai mult. El incearca ceva mai mult, cine stie de ce( poate se masturbeaza sau vrea sa profite de fotografiile tale)iar tu esti ca o pisica in calduri, fiindca nu mai ai un prieten. Nici macar nu trebuia sa-i spui ca nu mai ai prieten. Daca te placea cu adevarat, fii sigura ca facea pe dracul in patru si lua legatura cumva cu tine. Potoleste-te, nu mai fii asa de credula, acest individ nu are intentii serioase, eventual vrea doar sa te manipuleze.

| anna01 a răspuns:

Intoarce-i fundul...la propriu:-D. Tipul era serios, avea chef serios de agatat online si evetual de un strip virtual.

| nicol20 a răspuns:

Eu iti recomand sai dai ignor ca nu este cam sanatos la cap

| dtte a răspuns:

Stai linistita, e cinstit, sigur daca tu ii arata-i fundu' el inchidea ochii, de fapt webu'!happySerios, eu zic sa-ti vezi de treaba ta, unu' care vorbeste asa cu tine(chiar daca te asigura ca glumeste) nu are intentii serioase! Cauta si ei sa profite de pe urma cuiva si eu cred ca nu ai vrea sa fii in postura aia! Daca ai avut un prieten, vei avea si altul, nu e nevoie sa cauti pe hi5 sau mai stiu eu pe unde! Eu zic sa-l ignori, nu inainte de a-i spune ca nu esti chiar asa cum zice el si ca nu ai nevoie de astfel de persoane in jurul tau, asa ca poate "sa-si ia adio" de la intalnirea voastra, spune-i ca nu merita!

| fashionaddict a răspuns:

Eu iti recomand sa nu-i arati nimichappy ca un baiat serios si la care chiar te place si te respecta nu te-ar pune sa faci din alea.
Eu cunosc pe un baiat care i-a facut la una poze din astea la web apoi le-a pus pe net si a aratat la toti.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e vorba de cine stiu eu, vezi de treaba nu-i arata nimic, are 42 de ani si se pricepe la imbarligat fete mai ceva ca don juan.sa nu te manance blanita ca a mai patit si albastrel-allinu stiu tot asa. poate nu ma vede.sanatate.nu te juca cu funduletul gol in fata cuculetului.vei ramane dezamagita.