| Anahiteamo a întrebat:

Aseara vorbeam cu baiatu de care imi place si discutam despre cine ne place si pana la urma mi-a zis ca ma place.

Nu stiu ce sa cred. Uneori arata ca nu ma place si mai rar arata ca ma place. Am vorbit si cu oameni experimentati in asa ceva si au zis ca el ma place si asta mi-a confirmat si el intr-un sfarsit. aseara mi. a demonstrat ceva ca ma place. Ba chiar i.am zis ca un baiat mi. a zis ca vrea sa fie cu mine si l-am intrebat daca sa il accept sau nu si sa zica ce crede ai el a zis nu si l-am intrebat VREI SA MA AI NUMA PT TN? si el a zis da. I.am dat webul pentru ca mi l-a cerut ca i.am spus o minciunica si se tot uita si l-am intrebat NU TE SATURI SA MA PRIVESTI? si el a zis : niciodata >8-.
Sa il cred oare sau sa nu il cred? Ce pot sa fac? sad

4 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Offf! Copilariile astea...
Daca te place, de ce nu e cu tine? Asteapta cumva vreun tren?
E doar un joc la el.
Arata acum ca te place, mai incolo ca nu te mai place...
Astfel de baieti chiar nu imi plac,"Juego de amor".

| Inoue a răspuns:

Bună! Părerea mea este că tine la tine. Poate că asa este firea lui, nu arată oamenilor ce simte. Dar totusi mai asteaptă putin, vezi cum se comportă in ce cutie o sa il arunci,, bun,, sau,, stricat,, e alegerea ta.Si nu uita că Instinctul contează mai putin decat Ratiunea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici depinde de tine

Dar sa nu puii mult sufletwinking[crede-ma am avut exact aceeasi situatie]

| DelilahhValillah a răspuns:

Depinde daca este un baiat serios. Eu una, nu-l cunosc, dar cred ca a fost sincer. Poate ca "uneori arata ca nu te place", deoarece, din propria experienta iti spun, asa sunt baietii. Nu vor sa recunoasca faptul ca plac o fata pana cand nu sunt convinsi ca fata respectiva il place. Nu stiu de ce, probabil nu vor sa para penibili (desi nu este un motiv) sau nu vor sa apara drept batjocura pentru fata (in cazul in care fata face pe inabordabila). Stay chill, te place.