| ele30 a întrebat:

Buna ce cadou asi putea sa-i fac sotului meu la aniversarea a 10 ani de casatorie ce idee aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O masa copioasa. o sampanie.lumanari parfumate. o costumatie frumoasa.desuuri sexi.si o panglica rosie legata pe tine cu fundita intr-o parte gen cadou. daca nu-i place cadoul ...vei sti si tu cum stati dupa 10 ani. daca da ...va mai doresc inca 20-30.ca ii meritati. LA MULTI ANI.

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Sunt de acord cu stefan, lasa-l pe el sa faca cadoul. Tu poti organiza o masa cu friptura si sampanie intr-un loc care sa te rupa de cotidian!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Draga mea intr-o situatie ca aceasta sper sa nu gresesc e o parere personala, sotul trebuie sa fie cel ce aduce un cadou, o floare pentru iubita lui. Eu am vreo 40 de ani de casnicie si la un asemenea eveniment eu am fost întotdeauna primul, ce sa faci asa suntem noi barbatii astia, atenti si iubitori cu cele ce cu caldura si grija ne asteapta acasa.

| monyk a răspuns:

Buna, La multi ani si numai bine va doresc si sa va iubiti mult toata viata, eu cred ca important e ca cadoul sa fie din inima, gestul conteaza, dar fiind o aniversare atat de speciala, ii poti lua ceva ce ii place lui, ceva care sa il aibe ca amintire de la tine...

| andreea8888 a răspuns:

O zi importanta, deci...happy
Pai ar da foarte bine un ceas cu inscriptiile zilei, lunii si anului in care a fost daruit, si initialele voastre...si,eu,una.il vad ok ca si cadou!
Plus ca, este o cheltuiala pe care o faci odata la 10 aniwinking
Multi inainte!

| antonius74 a răspuns:

Uite un articol interesant pe aceasta tema (chiar la aniversarea de 10 ani):
http://corinastoica.blogspot.com/2009/09/la-multi-ani-indragostit.html

| ele30 explică:

Multumesc tuturor pentru urari si de obicei el aduce cadoul dar vroiam si eu sa i ofer un mic gest

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma confrunt cu aceeasi problema

| sTeFaN. a răspuns:

Salut, si la multi ani.Pai ai putea sa ii faci cadou o bratara si un lantisor de arginthappyBafta!

| aliss32 a răspuns:

Salut...depinde de bugetul care il ai! o bratara din aur si cu cauciuc! sau cum se numeste...