| littlesunshine a întrebat:

Aveti idee careva de un cadou pentru aniversarea casatoriei? Pt el...

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru aniversarea casatoriei va sugerez s-ai cunparati ceva care sa simbolizize dragostea ce eu purtati, un inel din aur, an functie de bugetul de care dispuneti conteaza totul, chiar si o carte cu anumite urari de bine, o floare cu o anumita nuanta, culoare ce semnifica dragostea ce eu purtati.Acheind cu o cina romantica si multa dragoste visand la ce va poate oferi viitorul.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Suma de bani alocata? Pasiuni...hobbyuri...da mai multe detalii!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Eu zic ca...in momentul asta cel mai bun cadou ar fi o excursie/sejur undeva intr-o tara mai indepartata.
Nu ai spus cati bani ai...asa ne era mai usor.

| Brigitta a răspuns:

Ce ii place, ce sa il tina multa vreme si sa o foloseasca.
Al meu e maaare pescar. La ultima aniversare i-am luat o undita (citez) ``meseriasa`` laughing
Si ii poti si pregati o surpriza; un tort cu poza voastra, o iesire la o cina, sau o cina cu lumanari la voi acasahappy Tu il cunosti cel mai bine. Ce i-ar face placerehappy

| littlesunshine explică:

Cam 200 de lei ar fi bugetul.mai poate creste pana la 300 maxim. Vreau ceva care sa simbolizeze ziua asta. si nu stiu ce. Mersic multthappy

| scootsie a răspuns:

Inima ta... dragostea si devotamentul tau pentru toata viata...si,dupa ce veti implini macar 30 ani de casatorie, va veti admira perlele din ochi...

| Simon_7286 a răspuns:

Invita o prietena si faceti o noapte de nebunii in trei