| IooMar a întrebat:

Buna!
Ce credeti? Atunci cand un baiat se uita la tine, si cand tu te uiti la el, si el iti schimba privirea, inseamna ca ma place?
eu de exemplu cand se uita un baiat care ma place, si eu nu il plac, ma uit la el si imi schimb privirea daca se uita la mine, ca mie nu imi place de el?
Ce spune-ti? Crede-ti ca ma simpatizeaza? big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Melek27 a răspuns:

Poate..depinde ce privire are atunci cand si'o schimbahee hee

9 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Cand se uita la tine te vede, cand nu se uita la tine, nu te vede.
si sunt perfect de acord cu tine!
si eu de exemplu cand se uita un baiat care ma place, si eu nu il plac, ma uit la el si imi schimb privirea daca se uita la mine, ca mie nu imi place de el funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii se mai uita unii la altii, dar nu inseamna ca se plac.
Trebuie sa-i citesti in privire dragostea.

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Daca nu a vorbit cu tine deloc e putin probabil poate ca nu vrea sa creada ca se holbeaza la tine

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Ma nu stiu ce sa zic, dar tu vrei sa auzi ca ii place de tine asa ca eu zic POATE.

| Here4u a răspuns:

'' Daca un baiat iti zambeste, nu inseamna neaparat ca te place '' deci, nowinking

| Đεмоη a răspuns:

Dar aveti curaj sa vorbiti happy si o sa fie bine pentru amandoi

| Nezura a răspuns:

Dacă nu te cunoaşte nu are cum să te placă şi dintr-o privire... Dacă te cunoaşte, aşa de mult timp, cel puţin un an...

| cokkooo a răspuns:

Desigurwinking te admira... happy incearca sa vb cu el. happy daca esti timida si nu o poti face fata in fata vorbeste su el pe fb... sau pe mess sau cere-i nr de tel happy bafta :* funda? happy :*

| angelicabella24 a răspuns:

Nu inseamna ca te place,sunt uneori cazuri cand baietii mai mult se uita la tine speriati, si se intreba cand o sa te opresti sa ii privesti, nu ca te plac te cred cam obsedata, si se uita la tine sa vada daca incetezi, crede-ma!