| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar putea cineva sa-mi dea si mie o idee, cum as putea face pe sotul meu sa-si recapete increderea in mine ...in urma cu un an sotul meu a devenit foarte gelos in urma unor probleme avute din cauza unui prieten de familie care ma cauta la telefon mai mult doar pe mine, a inceput sa ma acuze ca vorbesc cu el,este adevarat,m-am ascuns, am vorbit cu el doar atat. Dupa 20 de ani de casnicie si un copil am fost la un pas de divort din cauza unor telefoane, nu vreau sa-mi pierd casnicia si familia sunt disperata, nu stiu cum sa ma mai comport cu el sa poata avea iarasi incredere in mine. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Si tu aici ceri sfatul? Acest site e populat mai mult de copii. Nu stiu ce ti-as putea zice. Cand te suna cineva sa vorbesti mereu de fata cu sotul tau, la fel si cu internetul, sa nu creada ca ii ascunzi ceva. O vreme nu iesi cu prietenele tale, in caz ca obisnuiesti, explica-i de cate ori e necesar ca nu ai nimic cu respectivul, pana la urma te va crede. In rest, nu prea ai ce face, tu il cunosti, stii ce ii place sa faci si ce nu...

| spaghetty a răspuns:

Daca tu chiar tii la el ar trebui sa stii ce sa faci.Normal sa fie gelos daca tu ascunzi faptul ca vorbesti cu ala la telefon..Iti dau un sfat :Cand te suna ala urmatoarea data vorbeste cu el da sa fie si sotul tau de fata daca te mai suna da-l pe sotul tau la telefon sa te lase in pace daca chiar nu vrei sa vorbesti cu ala