| Shilpa_Karan_1993 a întrebat:

Buna
imi place de un baiat, e taxator pe autobuz, cand ma vede se uita insistent la mine si eu la el dar faza e ca mie imi place foarte mult de el... el cand ma vede imi zice doar buna...cum sa ii atrag atentia? pls spuneti-mi sh mie ca am ramas in pana de idei

2 răspunsuri:
| Floris83 a răspuns:

Păi dacă nu ai tu curaj sî începi prima o discuție delicată apropo de atașamentul ăsta al vostru, așteaptă să o facă el primul, cum ar fi și normal, dar poți, asta e intrebarea?

| KaRa23S a răspuns:

Tu fii cat mai deschisa cu el.arata'i prin comportament, vorbe etc ca tie simpatic, iar el, dca te place cu adevarat, la randu'i va prinde curaj dublu si asa se va incepe o noua pov de dragoste.