| KidutzuLuvv a întrebat:

Buna
Imi place foarte mult un baiat e la mine din clasa[ inainte il uram dar acum am ajuns sa-l visez in fiecare seara] fara sa vreaustraight face
nu stiu cum m`am indragostit de el si cum am ajuns sa-l visez in fiecare seara fara sa na gandesc la elsad
deci acum m`am indragostit rau de elbig grin si un coleg a aflat si a zis in toata clasalaughing[a auzit si ELsad]
de atunci se poarta altfel
de exemplu ieri eram pe scari si am pus mana pe clanta la usa si a pus mana lui peste a mea si ma loase in brate asathinking
cand i-a zis colegamiu ca il plac el a zis :NU IMI PASA!
si ma evita
dar de cateva zile incepe sa se uite l mine fix...
se baga in seama cu mine
credeti ca ma place?
skz de greselile gramaticale
FUNDA+VOTkiss

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Iti joaca inima feste. Se spune ca contrariile se atrag, si asta se pare ca s-a intamplat si in cazul tau. Poate sa iasa ceva frumos din asta, pentru un timp, dar ma indoiesc ca poate sa iasa ceva de durata. Aveti grija cat de departe mergeti cu relatia, nu cred ca se va termina bine.
P.S. Se poate sa ma insel, in dragoste, ca si in razboi totul este posibil, dar aveti totusi grija.

| mgtow a răspuns:

Da te place.

| CrazyTeenager a răspuns:

Te place, asta explica apropierea fizica dintre voi doi, si comportamentul lui fata de tine, acum ca toata lumea stie ca tu te simti atrasa fata de el, se simte jenat, ii pasa prea mult de gura lumii, infine, daca are sentimente fata de tine o sa va apropiati natural dar daca o sa te tina la distanta doar din cauza anturajului atunci oricum nu te-ar fi meritat.

| spyke321 a răspuns:

Intro situatie ca a ta sunt si eu cu o fata, ma place si din cauza asta astia radeau de mine. Si de atunci nu-mi mai place fata resprectiv. Creca la fel e si cu elhappy

Răspuns utilizator avertizat
| mihaelapisica a răspuns:

Buna si eu am avut aproximatic aceeasi problema, insa conteaza si in ce clasa esti.Eu cred ca el si-a dat seama pana la urma ca si el te place dar i-a fost rusine din cauza lui ''gura sparta '' din clasa ta.Pe viitor fi atenta daca te va apara intr-un mod ubtil sau daca se va uita la tine adanc (sunt semne ca te place mult ) Nu ii pune la suflet pe cei care sunt gelosi. Zambestei la ora si sigur va reactiona f bine.
te-am ajutat? te rogggg fundita!

| Diddy a răspuns:

Acel " Nu imi pasa! " a fost spus doar asa, ca sa ascunda de fapt adevarul. Din comportamentul lui actual, eu cred ca te place. happy Dar, asteapta`l pe el sa zica ceva in legatura cu asta, sa-ti spuna in fata ca si el te place exact asa cum ai facut si tu. tongue
Incearca sa vezi daca in ore te priveste. Sau in pauze iti mai fura cate o privire... smug Ca sa fii 100% sigura ca vrea ceva de la tine.
Nu uita: Lasa`l pe el sa faca urmatorul pas!
Take care! :*

| dragutza98 a răspuns:

Desigur ca te place daca te priveste fix
poti sa atragi atentia asupra lui cu un cadou sau o felicitare
funda?

| anonim57clx a răspuns:

Da cred asa as face si eu da te place sigur funda

| andda_2600 a răspuns:

Este foarte foarte posibil sa se placa. Stii bine ca baietii isi iau lumea in cap cand aud ca o fata este indragostita. Poarta o discutie cu el, spune-i ca il placi si vezi ce iese. Nu are ce sa se intample rau thinking

| Inna65 a răspuns:

E posibil...incearca sa vorbesti cu el si sa afli ce simte pentru tine, poate vrea sa iti spuna! daca se comporta altfel poate ca are niste sentimente pentru tine...incearca sa afli. sper ca am fost de ajutor!big grin

| pishpi4u a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa ii spui ce simti numai asa vei rezolva problema sa il intrebi daca te place si daca te place ii spui ce simti si tu si mai departe vine de la sine big grin

| BeatriceBeebe a răspuns:

Mai intrebi daca te place?laughing mi-am dat seama ca te place de cand te'a luat in brate oh go on.si eu am patit la fel, mai e putin si o sa te intr daca vrei sa fi cu el si apropo Sfat! fi relaxata mereu cand esti cu el, altfel el va cred ca incepi sa nu il mai placistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap! Daca chiar iti place de el eu zic sa-i spui direct! oarecum el inceraca sa iti dea tie de inteles ca iti impartaseste sentimentele. funda?