| KidutzuLuvv a întrebat:

Bunakiss!
Povestea mea incepe cam asathinking
Sunt indragostita de un baiat de 2 ani adica as putea spune ca il iubesclove struck
Darstraight face in urma de o luna am inceput sa-l visez pe un coleg de clasastraight face care inante il uram...Acum nu stiu de ce il visez aproape pe fiecare seara pe colegul asta al meustraight face
Am inceput sa ma indragostesc de elsad
Specific ca pe el il vad in fiecare zi
Dar pe baiatul care il iubesc de 2 ani il vad 1 data pe saptamanasad
Va rog dati-mi i mie niste sfaturi
De ce visez tomai pe colegul meu?sigh
Cand ma vede ma priveste intens asa. Dar eu nu prea am curajul sa ma uit la el.straight face si daca ma uit ma inrosesc cand vede ca ma uit la elsad
Nu stiu ce sa facstraight face
Imi place de aman2 in acelasi timp?straight face
Ce parere aveti?sigh
Dau funda la raspunsul cel mai detaliat si VOTURI la celelate raspunsuri
[app skuzati`mi greselile gramaticale dar ma cam grabeschee hee]
mz anticipat >>big grin

Răspuns Câştigător
| Alina_6829 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa incerci sa petreci putin timp cu amandoi.Desi cred ca ai avea mai multe sanse cu colegul tau, avand in vedere ca il vezi in fiecare zi. Incearca sa iti iei inima in dinti si sa porti o conversatie cu el, poate cine stie, il inviti la o plimbare in parc, doar voi doi si poti vorbi mai bine cu el happy

3 răspunsuri:
| Wildie a răspuns:

Asa am fost eu, si in final l-am ales pe colegul de clasa. Tu trebuie doar sa alegi happy

| DorDeL a răspuns:

"Sunt indragostita de un baiat de 2 ani"
Saraca de tine ...cand ma gandesc ca trebuie sa ii schimbi scutecele in fiecare zi.

| loita a răspuns:

Wow te inteleg perfect
am tecut si eu prin asta
dar tebuie sa lasi la o parte aparentele si sa privesti in sufletul fiecaria

care are un suflet mai bun si iubitor acele te merita