| Lexu_Panda_1995 a întrebat:

In doua zile, adica pe 26 iulie e ziua de nastere a mamei mele face 40 de ani....si nu stiu ce sa-i cumpar...nu prea conteaza banii..idei? laughing)

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa inteleg ca ai suficient buget?
Atunci te poti orienta direct in magazile mari...
Orice cadou venit din partea ta o va incanta, iar daca ii vei face si o mica declaratie, vei avea succes garantat.
Cumpara-i ceva ce i-ar aduce aminte de copilarie/de tinerete si ca ea este inca tanara...
La multi ani maicutei tale si multa sanatate!

| Lexu_Panda_1995 explică (pentru caramela):

Multumesc...si da, stiu ca am raspuns tarziu vazusem raspunsul tau si am facut ce mi-ai spus....raspunsul tau a castigat :*

| caramela a răspuns (pentru Lexu_Panda_1995):

Ma bucur ca am putut sa-ti fiu de ahutor.
O zi bunahappy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum, o bratara(preferabil suflata cu aur), o rama cu o fotografie cu familia sau ceva de genu, un ruj, un set(le gasesti de obicei in magazine si contine de obicei ceva dulce, o ciocolata sau asa ceva, gel de dus, o crema si deodorant cred).

Eu zic pe langa una dintre aceste propuneri sa adaugi si o scrisoare sentimentala, din suflet si crede-ma o sa o impresionezi mai mult decat cu o ciocolata. In scrisoare poti sa mentionezi momente frumoase, amuzante din viata ta, ceva ce o include. Pe langa astea trebuie neaparat o floare.

Deci recomandarea mea este: Un parfum+ scrisoare+ o floare= ok

Funda?