| emg a întrebat:

Peste citeva zile este ziua de nastere a mamei mele. Vreau niste idei ce as putea sa-i aduc in dar de aceasta zi... Funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un buchet de flori frumoase.La multi ani, mamei.

| emg explică (pentru darrio2007):

Asta desigur ca va fi, dar mai vreau ceva...

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Cumpara o felicitare si scrie-i cateva randuri mamei tale din suflet. Sunt convinsa ca ii va placea. Cat despre cadoul propiu zis, gandeste-te la personalitatea mamei tale sau la ce are ea nevoie. Asa vei gasi repede cadoul perfect. Bafta la cumparaturi si LA MULTI ANI mamei tale!