| ticaela a întrebat:

In legatura cu intrebarea precedenta http://www.TPU.ro/......a-mea-se/, as mai dori cateva sfaturi, inca nu stiu ce sa cred :| Multumesc anticipat :D
PS: Funda

Răspuns Câştigător
| COлℋышкО a răspuns:

Salu! E si firesc dac' face toate aceste lucruri el te place sI intr-un final si tu il placi'.
e evident nu e pur si simplu o legatura de prietenie '.e ceva ma mult'...incearca prin mai multe modalitatSi sa afli daca te place cu adevarat'.ca de ex.pune (*la cale o pritena sa il intrebe e cool'.doar ca prietena sa fie de nadejde'.sa nu fie efortul in zadar'. ceva de genul acesta'.:*
incearca si tu sa te apropii de el'.::*ar fi cool sa fiti impreuna'.
sper ca te-am ajutat'.imi pare bine p\u tine'. tSie iti urez succes'.si multa bafta'...pa:*