| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy Intrebarea asta e pentru baieti laughing Imi place de un baiat...si 2 colege de a mele se tot baga sa ii atraga atentia, Si pe mine chestia asta ma enerveaza pentru ca ele sunt cu mult mai frumoase decat mine. Ce pot sa fac sa ma fac mai frumoasa ca ele si sa fiu cu baiatu` ala? Ce le plac baietilor? Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Soryc a răspuns:

Is fata deci frumusetea nu vine adica ca ea e mai frumoasa etc... Frumuseatea e interioara adica sufletu dar daca vr uite Citeste! tongueentru a deveni mai frumoasa, nu poti face nimic natural deoarece asa te-ai nascut tu.Dar, exista o gramada de modalitati artificiale pentru a,, deveni mai frumoasa".
Acestea sunt:
1.Parul:Iiti poti schimba total lookul sau sa iti vopsesti parul.Totusi,daca nu ai mai mult de 15 ani iti poti face 2-3 suvite
2.Te poti pensa sau sa iti intorci genele cu un aparat special in fiecare zi.De asemenea, iti poti revopsi sprancenele cu o culoare asemanatoare parului
3.Pentru eliminarea punctelor negre si a cosurilor poti cauta la farmacie o crema speciala-naturista care de obicei nu costa mai mult de 30 lei.Cea mai buna este credma,, Clinique exfoliating scrub gommage tonique". Aceasta a costat 35 lei dar este foarte buna.De asemenea, iti poti achizitiona de la farmacii si geluri de dus pentru o piele mai fina(baietilor le place pielea fina la o fata).
Te poti spala pe dinti cu o pasta Colgate 3D White si dupa fiecare spalare sa iti clatesti gura cu apa de gura Colgate.Cand simti nevoia poti sa folosesti si ata dentara. Tine minte! Aspectul si puritatea fetei sunt foarte importante.
4.Corpul.Daca simti ca esti mai grasuta decat unele fete poti incerca sa slabesti, dar nu foarte tare. Daca venitul parintilor tai este unul destul de mare, iti poti face abonament la sala de fitness(intre 50 si 100 lei pe luna) sau la sala Silouetthe pentru a-ti elimina grasimea sau celulita in surplus.Iti va da o piele mai ferma si mai frumoasa.( abonamentul aici este de fix 120 lei pe luna, dar intr-o luna vei slabi 4 kg si vei avea o piele mult mai frumoasa.)
Tot in privinta corpului, te poti duce la un solar pentru a te bronza(daca crezi ca esti prea alba si vrei ca la vara sa ai o piele si un corp frumos).
5. Unghiile sunt si ele foarte importante si trebuie sa le acorzi o atentie destul de mare.Pentru a arata mai natural iti poti taia unghiile si sa le dai o forma. Apoi da-le cu lac transparent si vor arata foarte frumos. Daca esti mai moderna, exista mai multe metode de a-ti,, colora" unghiile...

| anonim_4396 explică (pentru Soryc):

Datorita tie acum sunt cu baiatu` ala puppy dog eyes Mersii din inimalove struck Iti raman datoare

| anonim_4396 explică (pentru Soryc):

Mersii din toata inima love struck

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa stii ca conteaza daca si ele il plac daca da clar ca o va alege pe aia mai frumoasa, ma inelegeti ne alegem partenera in functie de sansele avute nu o sa vrem pe pamela anderson sa o odihneasca zeus o sa alegem pe una la care avem sanse cu cat crestem in banii, frumuste etc cu atat valorile cresc si asteptarile noastre

| Exilee a răspuns:

Sa stii ca mie imi plac foarte mult fetele care incearca sa intre in discutie si sa-i inteleaga pe baieti. Eventual sa-i marturiseasca sentimentele sau de ce nu, amandoi sa faca primul pas.
Nu am inteles niciodata de ce fetele se fiesc in a intra in discutie cu baietii. Mi se pare putin stanjenitor ca numai baietii sa faca primul pas. Ma rog, opinia mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa complexele si cauta alt baiat, nu intra in polemica cu verisoarele tale ca inseamna sa te cobori la mintea lor si nu cred ca asta iti doresti, ce inseamna aia mai frumoase decat mine? nu exista asa ceva! daca mai vad ca scrii asa ceva ne suparam, arata-le ca ru iti trimit pupici chiar daca nu te cunosc kiss kiss kiss kiss

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E cel mai bun raspuns; o3 Mersi

| VladGH a răspuns:

NU poti sa te bagi in sufletul omului, daca el va considera ca tu esti mai buna atunci te va alege pe tine. Sfatul meu : nu va invatati sa va bagati in sufletul oamenilor CU SILA. Pentru ca ajunge timpul sa deveniti robi. Toti avem cite ceva care ne place dar nu putem obtine.

| Lexi888 a răspuns:

Mie unul imi place cand fetele sunt, bune si vorbesc frumos si cand sunt sexy cu fuste scurte, si machete si date cu ruj. Funda?

| Soryn2244 a răspuns:

Aaaa cheama-l cu tine la plimbare sau cu rolele si mai ia-l de mana da subtil

| MalusDacus a răspuns:

Pai ai 2 variante, ori esti curva cu el ori faci pe indiferenta si esti cuminte ca sa vine el la tine. P.S nu lasa sa vada ca esti impresionata de el, ca o sa se joace cu tine dupa.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat