| Andraaaa218 a întrebat:

Buna, ma numesc Andra si am o problema. Un fost de al meu m-a vazut recent la un concert si el brusc s-a înfuriat pe mine. De la începutul anului se uita urat la mine cand ma vede. Faza e ca la sfârșitul verii l-am sters de la urmaritori si recent i-am dat cerere de urmarire si el mi-a acceptat-o si mi-a cerut si el. Acum se uita la storyuri pe insta dar nu apreciaza nici o poza. Tin sa mentionez ca la prietenele mele nu se uita la povesti dar le urmărește. Ce sa cred?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Raducons a răspuns:

Crede ca te-a placut la un moment dat si ca toti oamenii care au fost obsedati(in relatie cu cineva sau au placut in secret pe cineva )raman in continuare curiosi ce fac fostii.Si daca nu iese treaba buna raman cu resentimente cum ai ramas si tu se pare, De ce i-ai mai dat cerere daca v-ati despartit, daca nu il mai vrei lasa-l in pace.Se uita urat pentru ca asta este rezultatul dupa o dezamagire. poate simte ca ai ras de el intr-un fel.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E gelos si prost daca nu te lasa impace

| Adry05 a răspuns:

Nimic lol si eu ma "uit" la stories ale oamenilor da nu inseamna ca ma si intereseaza de ei

| Violleta2022 a răspuns:

Ce sa crezi? Ca o cauti cu lumanarea, atata vreme cat stii bine sa se uita urat la pozele tale. De ce naiba l-ai zgandarit?
de ce nu-ti vezi tu d eprietenii pe care-i ai si nu te multumesti cu ce ai?
Cui ii pasa ca unul este zanatec si nu-i place de tine?

| Fatamuntilor a răspuns:

Insemna ca inca mai te intereseza persoana lui. Poate si inversc.
Treaba e simpla. Daca doar se uita la tine nu apreciaza pozele, e bine.Doar nu pui pozele doar pentru el.
Stai departe de el!

| SkyPilot a răspuns:

Ca daca ar avea ocazia, ti-ar trage-o. Daca i-ai dat cerere de urmarire, i-ai aratat ca ai oarece interes in el. De ce te-ar refuza cand poate ca i-ar iesi de o noapte "hot"?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ca stai prea mult pe Facebook.

| xerxes1 a răspuns:

Ai mai multe probleme.
Ai putea sa renunti la rahatul ala de Facebook si sa incepi sa iti traiesti viata.

| venividivici2017 a răspuns:

In ***, astia ca voi in loc de FB si Insta, de altceva nu mai pomenesc.Dormiti in izmene pe voi! In loc sa faceti ceva productiv, sa va puneti pe invatat, o dati in rahaturi din astea ca sunt cool. Vreti nu vreti, in felul asta o sa va alegeti noile meserii:foto model la videochat, ceva la produs samd!

| Andraaaa218 explică (pentru venividivici2017):

Sa stii ca invat foarte bine si am pus doar o intrebare pentru ca am vrut sa aflu mai multe pareri, nu toate fetele sunt "proaste"

| Rotazi a răspuns:

Ai mai multe probleme, cum spune @xerxes1. Facebookul si gramatica sunt cele mai grave dintre ele. Precum si intelegerea limbii romane. Cum adica "s-a infruntat la tine"?! Cauta in dex si vezi ce inseamna a se infrunta.

| relian a răspuns (pentru Rotazi):

laughing trec astia prin scoala ca lebada prin apa laughing.Dar si asa cum dracu sa ai asemenea vocabular, nu ar trebui sa ai o asemenea exprimare nici daca ai avea zero clase laughing
Stii ce cred eu? Ca respectiva este de peste rau, mai mult ca sigur, adica din republica aia cum spun ei Moldoveneasca.Eu asa stiu aia au ceva exprimari ca nici extraterestrii nu pot vorbi asa.
Dar nu e de mirare nici daca e din RO, astia sunt urmasii lui dracnea laughing

| Andraaaa218 explică (pentru Rotazi):

Încruntat autocorectorul...

| eugeniu2020 a răspuns:

Ce te doare pe tine parerea sau ca e suparat sau nu?
e fostul, gata, punct!