| TanyaTania334 a întrebat:

De vreo 2 luni si ceva mi-a trimis un baiat dragut o cerere de prietenie, si am acceptat-o..recent am vazut ca m-a sters de la prieteni, mentionez ca nu am vorbit niciodata in aceste 2 luni. As parea jalnica daca i as trimite de data asta eu cerere de prietenie?

3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Daca trimiti o cerere doar ca sa mai ai un amic in lista, las-o balta! Trimite insa si scrie-i ceva ca sa stie ca e important pentru tine. Zii ca nu vrei sa deranjezi insa doresti sa dialogati pe diferite teme de comun alese! Normal ca te sterge, daca tu nu zici nimic! A așteptat omul cateva sapt., apoi a inteles ca nu ai timp pentru el. Ce te-a determinat sa-l cauti? Te-a parasit cel pe care l-ai avut? Nu cautam pe cineva din disparare sau fiindca suntem abandonați, ci daca simțim ca vrem ceva fiindcă aici vorbim de suflet si nu de niste pantofi pe care-i schimbam ca ne-am saturat de ei! Gandeste-te bine înainte sa trimiti cererea! Numai bine!

| TanyaTania334 explică (pentru Caro34):

Sincer,mi-a placut de el de prima data de cand l am vazut doar ca eu de fire sunt timida, si ce-i drept, ma asteptam ca el sa ma bage in seama dupa ce mi-a trimis cererea de prietenie..nu e vorba de inca,, un amic`` in lista.

| Caro34 a răspuns (pentru TanyaTania334):

Daca ti-a placut de el, cauta-l si vezi daca mai este liber si spune-i totul, asa cum mi-ai scris mie. Fii sigura pe tine si lupta pentru ceea ce-ti doresti! Mult noroc!