| SiSimona a întrebat:

Nu stiu cum sa ajuns aici sa le povesteac altora problemele mele dar chiar nu am stiu ce sa fac, am ajuns la capatul puterilor.

8 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Serios? Asta te doboara? Sa fii singur, sa aflii ca esti schizofrenic, parintii sa nu fie langa tine, sa nu mai ai prieteni, sa fii izolat in casa, sa dezvolti anxietate si depresie, sa fii uitat de toti, sa ai tentative de sinucidere si mainile praf, sa te saturi de vocile alea din capul tau care ti-au distrus viata...Eu asta numesc ''capatul puterilor'' si uite ca tot traiesc, nu mori fara un baiatwinking

| GreenVoid a răspuns:

Inca n ai povestit nimiclaughingSi daca ai pune mana pe un dex, n ai mai avea atata timp de povestitwinking

| dragonmagd a răspuns:

Ai grijă cu tastatura, sunt oameni răutăcioși aici!

| SiSimona explică:

Nici nu stiu cum sa incep. Deci, eu am 16 ani iubitul meu are 19 ani avem aceasta relatie de 2 ani, ne iubim mult! Suntem mereu ocolo unul pentru altul, suntem in stare sa face orice. Să ne d-am si viata unul pentru altul. Dar viata nu ii asa usoara cum pare. Famila mea e in potriva acestei relatie adica mama, tata, fratii ( am frati de 30 de ani care au familile lor), nici cum nu pot sa ii convint pe ai mei sa ma lase cu el, sa ma lase in pace că pana la urma ii viata mea. Am luptam mult, m-am certat cu toti dar nu am fost atat de puternica sa si reusesc. Nu m-am putut opune in fata mamei, NU AM REUSIT! Mama e o femeie rea, mandra, si plina de ură. Ea zice ca imi vrea doar bine dar la un moment dat mi-a zis ca mai bine ma vede moarta decat cu el. Se pare ca mai bine ma vede moarta decat fericita. Familia lui ma place, ne intelegem mi-au zis ma ma mut la el ei, dar vreau sa imi termin scoala nu pot pleca asa. problema e ca el sta intr'un sat in satul in care sta mama si tata, eu stau in oras la fratele meu. ce sa fac cum sa fac?! Am mintit mult in viata, mi-am mintit familia si regret dar nu am avut incotro dar oricum pentru toate am platit! Si inca platesc, inca is nevoita sa ii mint. Si m-am saturat, sincer m-am saturat sa mint si sa ma ascund... La un moment data m-a pus mama sa jur pe viata ei ca termin cu el, am jurat am si zic ca termin numa sa fie ea fericita da nu m-am putut tine de juraman. Il iubesc mult prea mult. Ce sa fac? Cum sa procedez? Că chiar nu am stiu.

| August99 a răspuns (pentru SiSimona):

Nu am fost niciodata intr-o situatie de genul dar probabil daca as fi as zice ca baietii vin si pleaca, am doar 16 ani sigur o sa mai vina baieti in viata mea dar familia e numai una si e acolo pentru tine la bine si la rau. Daca e ca relatia voastra sa nu mearga oricum se va termina intr-un moment sau altul. Eu doar mi-am spus parerea sper ca o sa treci cu bine peste perioada asta.

| SiSimona explică (pentru August99):

Nici nu iti doresc să fi