| anonim_4396 a întrebat:

Părinții mei vor divorța și în curand o sa vina la mine acasă cineva de la minister sa îmi pun câteva întrebări. Îmi puteți da câteva exemple de întrebări ca sa știu la ce sa mă aștept, va rog?

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu trebuie sa ai stres. Cred ca e acea expertiza care va stabili ce parinte te va lua spre crestere dupa divort. Vor vrea sa afle de care parinte esti mai atasat, cu care comunici mai bine, care isi rezerva mai mult timp pentru tine, pe directia asta sunt intrebarile.