| nuspuncinesunt2 a întrebat:

Buna, plac practic un baiat de un timp... (dupa ce am placut altul timp de 6 ani)
Suntem in aceiasi scoala, clase diferite, e cu un an mai mare ca mine si am interectionat de cateva ori. O data m-am bufnit de el, alta data am facut un contact vizual de vreo 4-5 secunde, chestii de astea... Cumva, nu prea stie de existenta mea si mai naspa e ca place o alta fata
Sincer ma simt foarte naspa si-l plac foarte mult...
Daca nu v-ati prins, atat timp cat am placut alt baiat 6 ani e destul de clar ca aleg niste persoane potrivite care sa imi placa si ca atunci cand plac pe cineva, plac pe bune!
Acum, vine intrebarea... Ce naiba ar trebui sa fac? De spus nu-i spun nici moarta ca il plac, sa ma feresc de el tot timpul m-am saturat sa ma feresc si acu' ma simt si naspa ca stiu ca place pe altcineva._.

18 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da-i niste semne. Priveste-l in ochi de la distanta de cateva ori, saluta-l cand treci pe langa el... Apoi lasa loc sa vezi daca face el ceva.
E ca si cum i-ai spune ca il placi, fara sa risti nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Ce clasa esti?

| nuspuncinesunt2 explică (pentru anonim_4396):

Umm, chiar trebuie sa spun?-.

| anonim_4396 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Nuspuncinesunt2
În aşteptare
Ma gandeam ca poate esti prea mica si sa nu te invat prostii, de asta am intrebat clasa.
Eu te pot ajuta, nu e greu dar nu o sa scriu aici...da-mi un mesaj privat happy sau da-mi Facebook-ul tau intr-un mesaj intr-o felicitare cu mesaj, sa vorbim.

| nuspuncinesunt2 explică (pentru anonim_4396):

Pffiiuuuu, nu ma inveti prostii, stai chill. Da, sunt mai mica de varsta da generatia Z e diferita de restul.
In clasa mea dam foc la banci, iesim pe geam, punem muzica la videoproiector, e clasa de nebuni stai chill laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Doar mergi la el, saluta, spune-i ca l-ai vazut si daca poate sa-ti dea numarul de telefon sa vorbiti.atat.bafta

| nuspuncinesunt2 explică (pentru anonim_4396):

Faza e ca e destul de popular prin scoala si as parea o pitipoanca d-aia ciudata laughing
Si mna, am spus deja ca place o fata (n-are relatie da o place) si totusi n-ar avea sens.

| anonim_4396 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Bun,atunci incearca varianta mai timida sa nu pari pitipoanca laughing
Da-i cerere pe Facebook, like la poza de profil, pune o poza pe Facebook-ul tau de profil clara cu tine, sa se vada cine esti.
Ii dai like la poza de profil si inca 2-3 nu mai multe.
incerci la liceu sa treci macar pe langa el, fara sa faci nimic.
poate iti scrie sau te baga in seama ca a vazut pe Facebook.

| nuspuncinesunt2 explică (pentru anonim_4396):

Cea mai naspa faza e ca inca nu suntem la liceu laughing)
Gimnaziu din pacate.Da, sunt mica, dar nu inseamna ca nu pot place pe cineva, nu te lua de mine laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Haha laughing am vazut ca ai scris ca timp de 6 ani ai placut pe cineva, asta inseamna ca generala o termini la 14 ani, de la 8 ani ai placut pe cineva?

| nuspuncinesunt2 explică (pentru anonim_4396):

Sincer a fost inainte sa intru la pubertate si inainte de pubertate eram si foarte mica, si foarte proasta happy Mna, speram sa nu te iei de mine dar nvm

| anonim_4396 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Nu m-am luat de tine, vorbeam si noi happy

| nuspuncinesunt2 explică (pentru anonim_4396):

Nu parea dar mna. Ca sa stie si lumea, si ca sa existe motiv de ras pe TPU sa stii ca am 13 ani laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Uite,daca vrei da-mi un mesaj in privat sa vorbim mai detaliat despre intrebare, poate te pot ajuta mai mult, cu mai multe idei happy

| nuspuncinesunt2 explică (pentru anonim_4396):

Ai Instagram sau ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,in primul rand,, prezinta-te,,.
Cat timp nu te prezinti, n-ai ce sa faci...ca nu vine la toate fetele care se uita.

| LostForForever a răspuns:

Mergi și spune-i adevarul la baiat uite frate sa moră familia mea te plac ce zici Jeav manta ando parko?

| regalboy2021 a răspuns:

Îi dai de înțeles ca îl placi sau te retragi definitiv. Risca și câștigă!