| ella4k a întrebat:

poate sunt medici printre voi sau persoane care s-au intilnit cu asa problema,prietenul meu facea tratament cu testesteron artificial de la el stiind bine isi pierde sterelitatea pe o perioada noi bazindu-ne pe asta nu ne protejam, insa am ramas insarcinata.Stie cineva poate poate afecta asta cumva copilul, poate sa se nasca cu dificultati oare? Astept raspunsurile voastre.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tratamentul da impotenta, nu sterilitate. Adica la un moment dat nu va mai avea erectie, dar cat inca mai poate face sex, puteti avea copii. Nu ar trebui ca sarcina sa aiba probleme si nici copilul

| ella4k explică (pentru Brigaela):

Mersi mult pentru raspuns!

3 răspunsuri:
| 8andrei a răspuns:

Cel mai ok este sa mergi la medic si sa intrebi. Chestiile de sanatate nu se vor clarifica pe TPU laughing.
Succes!

| 1231242 a răspuns (pentru 8andrei):

Trist,dar adevaratlaughing