| cappucinno a întrebat:

As dori sa-mi achizitionez un telefon DUAL-SIM. Vreau sa stiu ce imi sugerati? Spuneti-mi ce imi sugerati si apoi spuneti-mi ce parere aveti despre Motorla EX128, Samsung B5722 si Samung d980. Vreau sa ma ajutati cu toate detaliile de la telefoane si sa-mi spuneti care credeti ca este mai bun ca dual-sim. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Azm a răspuns:

Intra pe gsmarena, sau gsmland. Acolo gasesti toate firmele cu toate telefoanele pe care le fac si caracteristicile tehnice.

| AnimeKid a răspuns:

Stiu eu un alt telefon SIM.SIM tot e cu doua cartele!

| Christine_8758 a răspuns:

Acum fara suparare...aceste telefoane dual-sim nu sunt bune de nimic...am avut unul si s-a sticat in 2 saptamani am avut Motorola EX128.Eu nu iti recomand aceste telefoane dual-sim. Acum faci cum vrei. FundA? Puncte?batting eyelashes:*:*